پست وبلاگ

چرا بازیکنان به خداحافظی تونی اعتراف می کنند ولی سرپرست تیم نه!/آیا کتمان حقیقت مسیری درست برای دستیابی به آرامش است؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از خداحافظی تونی اولویرا در تمرین دیروز و استعفای کتبی وی از هدایت تیم تراکتورسازی تبریز، ایوب ذوالفقاری سرپرست تیم در اظهار نظری جالب عنوان کرد که تونی از بازیکنان خداحافظی نکرده و فقط خواست تا آنها را نصیحت کند و وی طبق روال روز های گذشته حرف های عادی را به بازیکنان گوشزد کرد. اینکه چرا حرف های امروز تونی اینقدر بازتاب داشته و وی برای اولین بار با لباس شخصی در تمرین حاضر شده است، خود جای سوال و تناقض بزرگی است که باید از سرپرست تراکتورسازان پرسید.

ذوالفقاری که همواره شاهد تکذیب اخبار های درست و غلط تیم بوده ایم، اینبار خبری را انکار کرد که تمام بازیکنان و کاپیتان تیم از وقوع آن اطلاع دادند. محمد ایرانپوریان، کاپیتان تیم پس از تمرین دیروز سرخپوشان خداحافظی تونی اولویرا از بازیکنان را تایید کرده و حتی برای وی آرزوی موفقیت کرد و عنوان داشت که تیم تراکتورسازی غیر از یک مربی خوب، یک مرد بزرگ را از دست داد.

حالا معلوم نیست که چرا سرپرست تراکتوری ها این خبر آشکار را تکذیب کرده و آن را انکار می کند. البته این اتفاق ها برای ذوالفقاری تازگی نداشته و در طی دو فصل اخیر شاهد تناقض گویی های آشکار وی بوده ایم.

چیزی که مشخص است تیم بزرگ تراکتورسازی این روز ها بیش از هر چیز دیگری به آرامش احتیاج دارد و مطمئناً این آرامش با کتمان حقیقت به دست نمی آید. به هر حال خوب یا بد تونی در تمرین دیروز از بازیکنان و کادراجرایی تیم خداحافظی کرده و حتی پس از تمرین نامه استعفای کتبی خود را به باشگاه تسلیم کرده است و بیان این مطالب کذب هرگز دردی را از تیم تراکتورسازی دوا نخواهد کرد.

هیچ بعید نیست که سلب آرامش از بازیکنان و کادرفنی در امسال، حاصل عدم اطلاع رسانی صحیح و به موقع مسئولان باشگاه بوده باشد. جایی که مسئولین باشگاه نظیر مدیر رسانه ای و سرپرست تیم حاضر به جوابگویی به رسانه ها و هواداران نباشند، حاشیه ها دور و اطراف تیم را خواهد گرفت و آن موقع دیگر بیان هر گونه مطلبی تاثیری در تشویش اذعان عمومی نخواهد داشت.

مطمئناً هواداران آگاه و با شعور تیم تراکتورسازی حقایق را بهتر از همه درک می کنند و چه بسا اطلاع رسانی درست و به موقع در سنوات اخیر می توانست دست حاشیه ساز ها را از تیم محبوب آذربایجان کوتاه کند و این تیم به این حال و روز اسفبار دچار نشود.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “چرا بازیکنان به خداحافظی تونی اعتراف می کنند ولی سرپرست تیم نه!/آیا کتمان حقیقت مسیری درست برای دستیابی به آرامش است؟

  1. چون فوتبالی ها در تبریز سرپرست رو میشناسن یکی از اشخاصی که تیم رو بهم ریخته همین اقاست وقتی در تراختور بازی می کرد هم همین اخلاقش رو داشت ، این مدیر عامل و سرپرست و هیت مدیره به درد تیم نمیخوره ، چون هیچ کدوم عشق به تراختور ندارن همه شون فقط عاشق موقعیت اجتماعیشون هستن که از نام تراختور کسب میکنن ولی تک تک تون بدونین هیچ کدومتون در دل هوادار نیستین و اه ابن هوادار شماها رو خواهد گرفت تا سیه روی شود هر که در او غش باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *