پست وبلاگ

منفعتی که در نهایت به ضرر نفتی ها تمام شد!

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم نفت تهران در حالی نتیجه را به تیم میهمان واگذار کرد که بسیاری معتقد بودند این وقفه یک روزه بازی به نفع این تیم می باشد.

مصاف تیم های نفت تهران و تراکتورسازی تبریز پیش از این قرار بود در روز یکشنبه ۶ دی برگزار شود که این دیدار به دلیل شرایط پایدار جوی و آلودگی هوای شهر تهران به روز دیگری موکول شد. سازمان لیگ فوتبال پس از لغو این بازی در روز یکشنبه اعلام کرد که بازی دو تیم در روز سه شنبه برگزار خواهد شد و تیم ها نیز برای حفظ آمادگی خود نیز دست به نوشتن برنامه آماده سازی جدید شدند تا تیم های خود را برای بازی روز سه شنبه آماده کنند.

وقفه ای که به نظر می رسید بیشتر به نفع تیم تهرانی باشد تا تبریزی. تیم نفت تا قبل از روز بازی که یکشنبه اعلام شده بود به دلیل اعتراض به نحوه پرداختی های باشگاه دست به اعتصاب زده و تمرینات تیم خود را تعطیل کرده بودند. اما با این برنامه جدید سازمان لیگ مدیران این باشگاه تصمیم به پرداخت بخشی از قراداد بازیکنان شدند تا تیم خود را در آستانه بازی با تراکتور شارژ مالی کرده تا با روحیه مضاعف به فکر پیروزی در این دیدار باشند. تصمیمی که برخی از رسانه ها از آن به عنوان تصمیم مشکوک مسئولان سازمان لیگ و رعایت حال تیم نفت عنوان می کردند.

با این وقفه و با توجه به بازی آینده دو تیم در روز پنجشنبه، مسئولان سازمان لیگ به دلیل اردوی تیم ملی امید که از روز جمعه آغاز خواهد شد و با توجه به فاصله ۲ روزه این بازی و بازی آینده دو تیم مسئولان به فکر جابه جایی دوباره زمان بازی افتادند تا تیم ها نیز به موقع بازیکنان خود را به تیم ملی امید تحویل دهند. بر اساس تصمیمات اتخاذه قرار شد بازی دو تیم در روز دوشنبه راس ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی تهران برگزار شود.

تصمیمی که با خشم مدیران باشگاه نفت روبرو شده و آنها معتقد بودند که نباید در عرض ۲۴ ساعت برنامه بازی ها تغییر یابد و مدیر این باشگاه نیز دیروز طی مصاحبه ای جنجالی عنوان کرد که تیم آنها در بازی روز دوشنبه به میدان نخواهد رفت. دلیل این کار تمرین پرفشار تیم نفت در فاصله بک روز مانده به این بازی حساس بود که پس از بررسی مشخص شد که تیم حریف یعنی تراکتورسازی نیز در شرایط مشابه قرار داشته و هر دو تیم از زمان جدید بازی شوکه شدند.

اما این پایان ماجرا نبود و تیم نفت تهران طی یک بازی ضعیف را به تیم تراکتور واگذار کرد تا تغییر برنامه ای که بیش از این به عنوان نکته قوت و موهبت تیم نفت به شمار می رفت و قبل از بازی نیز شایعه هایی نسبت به دست داشتن این تیم در تغییر زمان این بازی شنیده می شد، تبدیل به نکته ضعف آنها شده و نتوانند بازی همیشگی خود را به معرض نمایش بگذارند تا هواداران پرشور این تیم که در شهر تهران نیز تیم خود را تنها نگذاشته بودند از فرط خوشحالی سر از پا نشناخته و بابت این ۳ امتیاز خارج از خانه خوشحال باشند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “منفعتی که در نهایت به ضرر نفتی ها تمام شد!

  1. که نفت ظعیف بود,نه جانم اینا جلوی تراکتور موتور میبندندبه ک..نشون.همه ی اداواطوارشونم برای سردرگمی ما بود وگرنه می تونم قسم بخورم نفت پارسالشم که برای قهرمانی میجنگید اینطوری انتهاری بازی نمی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *