پست وبلاگ

پیش‌بینی بارش باران در زنجان؛ دمای هوا از امروز کاهش می‌یابد‌

صونا صرفی در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: بارش‌های رگباری پراکنده به‌صورت خفیف تا متوسط در چند روز آینده قابل پیش‌بینی است.وی با تشریح میزان این بارش‌ها ابراز کرد: میزان این بارش‌ها در روزهای جمعه و شنبه بیشترین مقدار خود را دارد.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان زنجان بیان کرد: وزش باد شدید در ‌چند روز آینده برای کل استان زنجان محسوس است.وی با اشاره به افزایش میزان ابر در طی چند روز آینده گفت: ‌طی چند روز آینده صبح‌ها قسمتی ابری و بعدظهرها با افزایش ابر همراه است.

صرفی با اشاره به وزش باد شدید با جهت شرقی در طی چند روز آینده عنوان کرد: با وزش باد شدید، احتمال گرد و غبار در طی چند روز آینده کم است مگر اینکه گرد و غبار منشاء داخل استانی داشته باشد.

وی امروز را گرم‌ترین روز تا روز دوشنبه دانست و گفت: با کاهش دما از امروز هر روز کاهش دما به صورت تدریجی قابل مشاهده است.رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان زنجان ابراز کرد: دمای بیشینه امروز ۳۴ درجه سانتیگراد است که فردا به ۳۱ درجه می‌رسد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *