پست وبلاگ

پیش‌بینی بارش باران در زنجان؛ دمای هوا از امروز کاهش می‌یابد‌

پیش‌بینی بارش باران در زنجان؛ دمای هوا از امروز کاهش می‌یابد‌

صونا صرفی در گفت‌و‌گو با تسنیم اظهار داشت: بارش‌های رگباری پراکنده به‌صورت خفیف تا متوسط در چند روز آینده قابل پیش‌بینی است.وی با تشریح میزان این بارش‌ها ابراز کرد: میزان این بارش‌ها در روزهای جمعه و شنبه بیشترین مقدار خود را دارد.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان زنجان بیان کرد: وزش باد شدید در ‌چند روز آینده برای کل استان زنجان محسوس است.وی با اشاره به افزایش میزان ابر در طی چند روز آینده گفت: ‌طی چند روز آینده صبح‌ها قسمتی ابری و بعدظهرها با افزایش ابر همراه است.

صرفی با اشاره به وزش باد شدید با جهت شرقی در طی چند روز آینده عنوان کرد: با وزش باد شدید، احتمال گرد و غبار در طی چند روز آینده کم است مگر اینکه گرد و غبار منشاء داخل استانی داشته باشد.

وی امروز را گرم‌ترین روز تا روز دوشنبه دانست و گفت: با کاهش دما از امروز هر روز کاهش دما به صورت تدریجی قابل مشاهده است.رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان زنجان ابراز کرد: دمای بیشینه امروز ۳۴ درجه سانتیگراد است که فردا به ۳۱ درجه می‌رسد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *