پست وبلاگ

تصادفات جاده‌ای در استان زنجان ،۶کشته و۷ مصدوم به جای گذاشت

به گزارش اکوتو  ، علی‌اصغر شیرمحمدی  با بیان اینکه در طول ۲۴ ساعت گذشته بر اثر تصادفات در محورهای مواصلاتی استان ۶ نفر جان خود را از دست داده و ۷ نفر نیز مصدوم شدند، اظهار داشت: تخطی از سرعت مطمئنه و عدم توجه به جلو از جمله دلایل این تصادفات بود.

وی تاکید کرد: بر اثر واژگونی سواری ال ۹۰ در ساعت ۱۰:۴۵ دقیقه روز ۵ شنبه ۳ نفر در بیمارستان فوت و یک نفر نیز بستری شد.

رئیس پلیس راه استان زنجان با تاکید بر اینکه واژگونی سواری ال ۹۰ در محور زنجان – میانه کیلومتر ۴ رخ داده است، تصریح کرد: تخطی از سرعت مطمئنه سبب بروز این تصادف شده است.

وی به برخورد یک دستگاه وانت نیسان با عابر پیاده اشاره کرد و افزود: در این تصادف عابر پیاده جان خود را از دست داد.

شیرمحمدی با اشاره به اینکه برخورد وانت نیسان با عابر پیاده در محور خدابنده به ابهر رخ داده است، عنوان کرد: این تصادف در ۹ شب پنج شنبه به دلیل عدم توجه به جلو رخ داده است.

وی با بیان اینکه ساعت ۷ صبح روز جمعه نیز برخورد سواری پژو با عابر پیاده در کیلومتر ۸۲ محور زنجان – خرمدره جان عابر پیاده را گرفت، بیان کرد: این تصادف بر اثر عدم توجه به جلو گزارش شده است.

رئیس پلیس راه استان زنجان به برخورد کامیون با پراید در محور فرعی زنجان به خرمدره اشاره کرد و گفت: این تصادف ظهر جمعه به دلیل انحراف به چپ رخ داده است.

وی خاطرنشان کرد: تصادف رخ داده منجر به فوت راننده پراید و مصدومیت ۳ نفر شد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *