پست وبلاگ

زنگ گردشگری در مدارس نصف‌جهان به صدا در می‌آید‌

زنگ گردشگری در مدارس نصف‌جهان به صدا در می‌آید‌

محسن یارمحمدیان در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به برنامه‌های این اداره‌کل به مناسبت هفته گردشگری اظهار داشت: هرساله به مناسبت هفته گردشگری در اصفهان ویژه برنامه‌های خاصی برگزار شده و به اهمیت این صنعت در اصفهان می‌پردازد.

وی افزود: امسال نیز در باغ چهلستون اصفهان برنامه‌های خاصی برگزار می‌شود و این برنامه‌ها از هم‌اکنون مدنظر قرار گرفته و امسال نیز زنگ گردشگری در  مدارس اصفهان به صدا در می‌آید.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان با بیان اینکه تاکنون گردشکران خارجی بسیاری به اصفهان سفر کرده‌اند، بیان کرد: تاکنون از رشد نسبتا خوبی از بازدید مسافران خارجی از اصفهان روبرو بوده‌ایم و این مسئله امسال نیز ادامه دارد.

وی افزود: برای نمونه در سال ۹۲، صد و ۱۰‌هزار نفر به اصفهان سفر کرده‌اند و در سال ۹۳، صد و ۸۰ هزار نفر بازدید داشته‌اند و این آمار در امسال نیز رو به رشد است.

یارمحمدیان تصریح کرد: با توجه به سفر هیئت‌های خارجی به اصفهان و توافقاتی که شده، این آمار همچنان در آینده افزایش می‌یابد و با توجه به اینکه ایران در کشورها منطقه از امنیت بالایی برخوردار است، همین امنیت در روند رشد گردشگران خارجی به اصفهان کمک شایانی می‌کند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *