پست وبلاگ

زنگ گردشگری در مدارس نصف‌جهان به صدا در می‌آید‌

محسن یارمحمدیان در گفت‌وگو با تسنیم با اشاره به برنامه‌های این اداره‌کل به مناسبت هفته گردشگری اظهار داشت: هرساله به مناسبت هفته گردشگری در اصفهان ویژه برنامه‌های خاصی برگزار شده و به اهمیت این صنعت در اصفهان می‌پردازد.

وی افزود: امسال نیز در باغ چهلستون اصفهان برنامه‌های خاصی برگزار می‌شود و این برنامه‌ها از هم‌اکنون مدنظر قرار گرفته و امسال نیز زنگ گردشگری در  مدارس اصفهان به صدا در می‌آید.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان با بیان اینکه تاکنون گردشکران خارجی بسیاری به اصفهان سفر کرده‌اند، بیان کرد: تاکنون از رشد نسبتا خوبی از بازدید مسافران خارجی از اصفهان روبرو بوده‌ایم و این مسئله امسال نیز ادامه دارد.

وی افزود: برای نمونه در سال ۹۲، صد و ۱۰‌هزار نفر به اصفهان سفر کرده‌اند و در سال ۹۳، صد و ۸۰ هزار نفر بازدید داشته‌اند و این آمار در امسال نیز رو به رشد است.

یارمحمدیان تصریح کرد: با توجه به سفر هیئت‌های خارجی به اصفهان و توافقاتی که شده، این آمار همچنان در آینده افزایش می‌یابد و با توجه به اینکه ایران در کشورها منطقه از امنیت بالایی برخوردار است، همین امنیت در روند رشد گردشگران خارجی به اصفهان کمک شایانی می‌کند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *