پست وبلاگ

زائران اربعین برای تردد از مرز مهران ویزا نیاز دارند

حسین کلانتری در گفت و گو با تسنیم, اظهار داشت: جلسات ستاد اربعین استان به طور مرتب هم در مرکز استان و هم در مهران تشکیل می‌شود تا آمادگی لازم برای استقبال از زائران اربعین حسینی(ع) حاصل شود.

وی گفت: شرح وظایف همه بخش‌های مرتبط با اربعین تعیین و تفسیم وظایف انجام شده است و امیدواریم که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده بهتر از سال گذشته خدمات‌رسانی داشته باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام تصریح کرد: شرایط استان نسبت به پارسال بسیار متفاوت است زیرا هم در توسعه راه مرکز استان تا مهران و هم در تامین روشنایی پل زائر تا پایانه و همچنین تامین آب شرب مطمئن و افزایش گیت‌های خروجی اقدامات بسیار خوبی انجام شده است تا بتوانیم با کمک مردم خادمین خوبی برای زائران اباعبدالله (ع) باشیم.

وی در خصوص داشتن ویزا برای تردد زوار از مرز مهران تصریح کرد: منتظر تصمیم مقامات ارشد دو کشور هستیم ولی فعلاً از نظر ما برای تردد از مرز مهران زائران باید گذرنامه و ویزا داشته باشند تا زمانی که خبری از سوی مقامات دو کشور اعلام شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *