پست وبلاگ

افزایش سفرهای زائران عتبات و کاهش قیمت‌ها

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت به افزایش سفرهای زائران عتبات عالیات در ایام بعد از نوروز اشاره کرد و گفت:‌ تعداد متقاضیان سفر به عتبات نسبت به مدت مشابه در سال ۹۴ افزایش پیدا کرده است.

محسن نظافتی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: تعداد متقاضیان سفر به عتبات عالیات در ایام بعد از ۱۵ فروردین ۹۵ نسبت به مدت مشابه قبل در سال گذشته افزایش ۳۰ درصدی پیدا کرده و این نشانگر استقبال خوب مردم از سفر به عتبات عالیات دارد.

وی ادامه داد: در ایام نوروز هم افزایش چشمگیر زائران را شاهد بودیم و استقبال مردم برای عتبات نوروزی بسیار مناسب بود و بدون هرگونه مشکل این سفر انجام شد و شاهد رضایت کامل زائران بودیم.

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره افزایش قیمت‌های نسبی که در ایام نوروز برای این سفر تدارک دیده شد، نیز گفت: این افزایش قیمت نسبی به دلیل ایام نوروز و به سبب قیمت‌های حمل و نقل و سایر خدمات بود که بعد از ایام نوروز این افزایش قیمت از میان برداشته شد.

نظافتی تصریح کرد: در حال حاضر شاهد کاهش قیمت نسبت به ایام نوروز ۹۵ هستیم و این نشان می‌دهد که قیمت‌هایی که برای سفرهای عتبات نوروزی افزایش پیدا کرده بود تنها به صورت مقطعی و موقت بود و شاهد کاهش قیمت‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه هیچ افزایش قیمتی را برای سفرهای عتبات در آینده نخواهیم داشت ، گفت: برای ایام پیش رو و ماه مبارک رمضان نیز لیست قیمت‌ها را اعلام خواهیم کرد؛ رضایت مسافران و توجه به خدمات مناسب جزیی

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *