پست وبلاگ

فقط یک شیرازی میتونه اینطوری سلفی بندازه ! + تصاویر

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ تصاویر متفاوت از شیرازی های عزیز در سیل امروز !

 

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

7 دیدگاه در “فقط یک شیرازی میتونه اینطوری سلفی بندازه ! + تصاویر

 1. با محمد موافقم شماها عادت دارین بهتون توهین شه ولی ما ترکا اینطوری نیستیم شماها دوس دارین تو سرتون بزنن که خوشبختانه به روحیه ما ترکا سازگاری نداره الانم چفت دهنتو ببند اینو واسه این گفتم چون بی لیاقتی

 2. دوستان عزیز ما همه هموطنیم و جالب اینجاست که شما ترک ها خیلی عادت به فحش و توهین دارید من ۵ سال تبریز زندگی کردم تازه اونجا دیدم که خودشون خودشون رو ترک…. صدا میزنن خیلی جالب بود. در همین کامنت ها توجه کنید هجو و بد دهنی!ضمن اینکه من در اون سالها در تبریز بدتیرن روز های زندگیمو گذروندم از بس رفتارهای تند و افراطی دارن البته خیلی از تبریز ها مهربان به رفتار اون عده تندرو معترض بودن اما اونها همگی از تحصیلکرده های تبریز بودن.مردمی که هنوز معنی طنز رو نمیدونن باید گفت شما درست میگی برو بانکتو آتیش بزن!

 3. سلام به همه ایرونیای اصیل….

  آقایون.این همه توهین و تحقیر برای چی؟ هیچ فک کردین که چه کسایی یا این حرفا سود میبرن؟؟اطمینان داشته باشید کسی که دم از جدایی و ترک و فارس میزنه خیلی موجود بیچاره ای هست که شده آلت دست سعودی و ترکیه.
  بیاید باهم همصدا باشیم و هم دل.کمتر برنجیم وکمتر برنجونیم.
  این قدر هم به هم بد بین نباشیم.اگه قرار به بد گویی و توهین باشه هر کسی بر اساس تربیت خانوادگی و اجتماعی، شخصیت و منزلت شهر خودشو پایین میاره.
  ما همه برادریم.

 4. سلام عزیزانم به جای بزرگ کردن این حرفا و توهین به همدیگه از دنیاتون لذت ببرید.
  واقعا عکس جالبیه حالا مهم نیست کی انداخته و از کدوم شهره. برای من جالب بود خوشم اومد ایده قشنگیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *