پست وبلاگ

یک سوزن به خودمان و یک چوالدوز به دیگران !

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ یکی از بزرگترین اشکالات هواداران تراکتورسازی این است که به هیچ وجه زیر بار مشکلات نمی روند و صرفا مشکلات را بیرونی می دانند. نکته ای که باعث شده است که جلوی پیشرفت تراکتورسازی را بگیرد. دو نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که تراکتور در میدان لیدر و رهبر ندارد و نکته دوم اینکه یک سری حاشیه سازی ها از سوی خود هواداران انجام می شود مانند علاقه ای که به خطیبی عنوان می شود.

نکته ای که باید در مورد لیدر زمین توجه کرد این است که مدیریت باشگاه و کادر فنی تیم باید این نکته خیلی کلیدی اشراف کامل داشتند و مهدی کیانی را به راحتی از دست نمی دادند !
بازیکنی که از دسته یک همراه و همیار تیم بود می توانست در زمین به خوبی مدیریت و رهبری نماید ! کار به جایی رسیده بازیکنی که در این تیم اصلا فیکس نبوده بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته است !!!
این قضیه کم سابقه و حتی بی سابقه بوده است. حتی صحبت از حضور محرم نویدکیا در تیم تیراختور هست.
ولی آیا ببینیم این بازیکن اسما بومی که بیشتر عمر فوتبالیش را در سپاهان اصفهان گذرانده ،می تواند رهبری تیم تیراختور را برعهده بگیرد ؟
عینا مثل قضیه آمدن بازیکنانی همچون:بختیار رحمانی-عبدالله زاده-سینا عشوری و…. شاید شود !
شاید این بازیکنان در تیمهای سابق خودشان یک ستاره بودند ،ولی در تیراختور بدلیل عدم هماهنگی ،هنوز خودشان را باز نیافتند !محرم نویدکیا نیز بالطبع همین قضیه را خواهد داشت چون اصلا در این تیم حضوری نداشته و با بازیکنان هم نمی تواند مچ شود
پس بایستی مدیریت باشگاه در نیم فصل دوم ،بازیکنان پرسابق تیم تیراختور را که در این تیم زمانی حضور داشته اند را جذب تیم نماید تا در زمین رهبر-مدیر باشد و بازوبندی تیم تیراختور کبیر برازنده و شایسته اش باشد.

اگر خطیبی از لحاظ فنی مجرب بود ،در گسترش فولاد می ماند-در تیراختور می ماند و بالاخره در سیاه جامگان حفظ میشد تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
هیچ وقت از یادمان نمی رود بازیکنان دسته یکی را به تیم آورد که به خاطر همین خط دفاعیمان پاشنه آشیل تیممان شد ! برای تیمی که در رقابت های آسیایی حضور داشت این بازیکنان که اسم نمی بریم و خودتان بهتر از ما می دانید چه کسانی هستند خواب تیراختوری شدن را هم نمی دیدند !
در نیم فصل دوم خواست آلترناتیوی برای حامد لک انتخاب کند و به خاطر همین عیسی اندوی را به تیراختور آورد که از میان بد و بدتر ،باز به حامد لک(سوتی)راضی شدیم(چون اندوی حتی توپ را نمی توانست تصاحب کند و از دستش سر میخورد)
اگر تونی و تیموریان باهم به تیم نمی آمدند قطع یقین ما از رده پنجم جدول هم پایین تر می رفتیم و شاید در آخر فصل با پرسپولیس بر سر صدرنشینی در نیمه دوم جدول رقابت می کردیم !این افرادی که بر علیه تونی مطلب می نویسند را به حساب سرخابی ها+سپافغانی ها می نویسیم که می خواهند:
از آب گل آلود ماهی بگیرند

اگر در استادیوم و سکوها شنیده باشید روز بازی با پرسپولیس ،یکصدا هواداران هر دو طرف(جایگاه و روبروی جایگاه)نام تونی را فریاد زدند
آذربایجان بیر کلام// اولیویرا والسلام
این یعنی:
حسن ختام و نقطه پایان بر تمامی دسیسه های کسانی که نمی خواهند تیراختور رنگ آرامش به خود گیرد و
همیشه می خواهند این تیم محبوب و دوست داشتنی ،در باتلاق حاشیه غرق شود !
به امید حق و با حمایت های هواداران پرشور و باشعور تیراختوری و البته با همت کادر فنی و بازیکنان تیم ، آب رفته به جوی دوباره باز خواهد گشت و روسیاهی به زغال خواهد ماند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “یک سوزن به خودمان و یک چوالدوز به دیگران !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *