پست وبلاگ

دهه فجر موعد بهره برداری پروژه مجموعه آزادی یاسوج

به گزارش اکوتو، لهراسب باقری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: مجموعه ورزشی و تفریحی آزادی یاسوج با ۹ هزار و ۴۷۰ متر مربع زیربنا در حال احداث است.

وی گفت: این مجموعه دارای سالن ایروبیک، بدنسازی، پارک تفریحی کودکان، استخر شنا، کاراته، بیلیارد، بولینگ، کشتی و صخره‌نوردی است.

مدیر مجموعه ورزشی و تفریحی آزادی یاسوج با بیان “این مجموعه دارای ۲۰ سوئیت دو، سه و چهار‌خوابه بوده است”، گفت: در کنار این مجموعه هتل ۵ ستاره احداث می‌شود و احداث آخرین بازار تجهیزات ایران در آن پیش‌بینی شده است.

باقری خاطرنشان کرد: در این مجموعه احداث ۵۶۰ متر مربع رستوران گردان با ۸۵ نفر ظرفیت و رستوران سنتی چادری با مشارکت بانک تجارت پیش‌بینی شده است.

وی با بیان “تاکنون برای این مجموعه ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است”، افزود: تکمیل این مجموعه به ۷۰ میلیارد ریال و تجهیز آن به ۳۰ تا ۴۰ میلیارد ریال نیاز دارد.

مدیر مجموعه ورزشی و تفریحی آزادی یاسوج با اظهار “این پروژه ۵ سال به دلیل مشکلات تأخیر داشت”، گفت: اکنون ۱۱ اکیپ در این پروژه فعالیت دارند و این پروژه دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

باقری با بیان “این پروژه اکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد”، عنوان کرد: این پروژه برای ۱۱۲ نفر اشتغال‌زایی مستقیم دارد و بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی و تفریحی جنوب کشور بوده و برای میزبانی مسابقات کشوری و حتی بین‌المللی مناسب است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *