پست وبلاگ

دهه فجر موعد بهره برداری پروژه مجموعه آزادی یاسوج

دهه فجر موعد بهره برداری پروژه مجموعه آزادی یاسوج

به گزارش اکوتو، لهراسب باقری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: مجموعه ورزشی و تفریحی آزادی یاسوج با ۹ هزار و ۴۷۰ متر مربع زیربنا در حال احداث است.

وی گفت: این مجموعه دارای سالن ایروبیک، بدنسازی، پارک تفریحی کودکان، استخر شنا، کاراته، بیلیارد، بولینگ، کشتی و صخره‌نوردی است.

مدیر مجموعه ورزشی و تفریحی آزادی یاسوج با بیان “این مجموعه دارای ۲۰ سوئیت دو، سه و چهار‌خوابه بوده است”، گفت: در کنار این مجموعه هتل ۵ ستاره احداث می‌شود و احداث آخرین بازار تجهیزات ایران در آن پیش‌بینی شده است.

باقری خاطرنشان کرد: در این مجموعه احداث ۵۶۰ متر مربع رستوران گردان با ۸۵ نفر ظرفیت و رستوران سنتی چادری با مشارکت بانک تجارت پیش‌بینی شده است.

وی با بیان “تاکنون برای این مجموعه ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است”، افزود: تکمیل این مجموعه به ۷۰ میلیارد ریال و تجهیز آن به ۳۰ تا ۴۰ میلیارد ریال نیاز دارد.

مدیر مجموعه ورزشی و تفریحی آزادی یاسوج با اظهار “این پروژه ۵ سال به دلیل مشکلات تأخیر داشت”، گفت: اکنون ۱۱ اکیپ در این پروژه فعالیت دارند و این پروژه دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

باقری با بیان “این پروژه اکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد”، عنوان کرد: این پروژه برای ۱۱۲ نفر اشتغال‌زایی مستقیم دارد و بزرگ‌ترین مجموعه ورزشی و تفریحی جنوب کشور بوده و برای میزبانی مسابقات کشوری و حتی بین‌المللی مناسب است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *