پست وبلاگ

راه اندازی وای فای رایگان در توچال

به گزارش اکوتو ، محمود واعظی وزیر ارتباطاعات و فناوری اطلاعات برای نخستین‌بار از تاریخ تاسیس ایرانسل و در راستای افتتاح سه پروژه‌ ارتباطی اپراتور دوم صبح امروز از این مجموعه دیدار کرد.

علیرضا قلمبر دزفولی مدیرعامل ایرانسل در این مراسم ضمن ارائه توضیحات و گزارش عملکرد از فعالیت‌های این اپراتور از بدو حیات تاکنون اشاره ای به پروژه‌های امروز داشت و گفت: از امروز فاز آزمایشی خدمات TD-LTE اجرایی می‌شود، دیروز لایسنس ارائه این خدمات توسط وزارت ارتباطات  و فناوری اطلاعات به ما داده شد.

وی با بیان این‌که پروژه دیگر ما افتتاح پلتفرم ماشین به ماشین (M2M) است، تصریح کرد: در نهایت وای فای عمومی ایرانسل در قله توچال از امروز به‌صورت رایگان راه‌اندازی  می‌شود و همه مشترکان این اپراتور می‌توانند در این نقطه به‌صورت رایگان از شبکه اینترنت استفاده کنند.

به گزارش اکوتو، وای فای عمومی یکی از موضوعات مد نظر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای ارائه خدمات مطلوب به مشترکان اینترنت کشور بود که به دلیل دغدغه احراز هویت مشترکان با تاخیر در راه‌اندازی مواجه شده بود.

اما امروز ایرانسل را با دریافت کد ملی و احراز هویت مشترکان در توچال ارائه می‌دهد. به گفته یکی از مالکان ایرانسل قرار است به‌زودی  در پارک ارم و نمک‌آبرود نیز این خدمت رایگان ارائه شود.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *