پست وبلاگ

ورود هواپیمای تشریفاتی ایرباس ۳۴۰ به ناوگان معراج

مهرآور در نشست خبری رونمایی از طرح یوزپلنگ ایرانی بر فراز آسمان‌ها اظهار کرد: پیش از این در حمایت از یوزپلنگ ایرانی طرح یوزپلنگ روی پیراهن تیم ملی فوتبال نقش بست و ما در راستای حفاظت از محیط زیست برنامه این طرح را برای دو فروند هواپیمای ناوگان معراج پیاده کردیم.

وی با بیان اینکه عملیاتی شدن این طرح حدود ۲ سال زمان برد، یادآور شد: نقاشی یوز ایرانی روی هواپیما به این ورت برای اولین بار است که در دنیا انجام می‌شود و در دنیا از استیکرهای موقت بر روی هواپیماها بهره می‌برند.

معاون بازرگانی هواپیمایی معراج با بیان اینکه طرح پیاده شده یوز ایرانی روی هواپیماهای معراج میزان مصرف سوخت را افزایش داده که عدد قابل توجهی است، بیان کرد: خوشبختانه سازمان‌های مربوطه از جمله سازمان هواپیمایی کشوری با در نظر گرفتن مقررات ایکائو مجوز این کار را به ما دادند.

مهرآور در ادامه با بیان اینکه برآوردی از هزینه‌های این طرح نداریم بیان کرد: هزینه‌ رنگ‌آمیزی این طرح ۲۰۰ میلیون تومان بوده ضمن اینکه هواپیما به مدت ۳ روز کاری از خط خارج شده است.

وی با بیان اینکه در ناوگان هواپیمایی معراج ۶ فروند با سن ۱۵ تا ۱۶ فعالیت می‌کنند به لحاظ فنی تا رده نهایی تعمیرات سنگین را با اتکا به نیروهای متخصص داخلی و تجهیزات انجام می‌دهیم.

معاون بازرگانی هواپیمایی معراج همچنین از ورود یک فروند هواپیمای تشریفاتی ایرباس ۳۴۰ به کشور خبر داد و افزود: یکی از برنامه‌های ما «توسعه شیعه» است که در این راستا پروازهای از مشهد به نقاط مختلف کشور و همچنین شهرهای نجف، استانبور و دوبی در دستور کار گرفته است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *