پست وبلاگ

وضعیت نگران کننده سکوهای خالی یادگار امام تبریز+نظر سنجی از هوادران

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران در ورزشگاه سرد یادگار امام برنده ای نداشت تا دو تیم به تقسیم امتیازات این مسابقه قانع شوند. مصاف دو تیم دیروز در هفته چهاردهم لیگ برتر با تساوی ۰-۰ پایان پذیرفت.

دمای هوای تبریز در بازی دیروز ۵ درجه زیر صفر گزارش شد که این سرمای هوا تاثیر بسزایی در عملکرد بازیکنان دو تیم داشت.

پرشورها در بازی دیروز با استقبال ۵ هزار نفری نشان دادند که هنوز هم با ورزشگاهشان آشتی نکرده اند. بازی حساسی که در سالهای گذشته بیش از ۵۰ هزار نفر را به ورزشگاه می کشاند، دیروز با استقبال بسیار کم هواداران همراه شد تا وضعیت پرشورها کمی نگران کننده به نظر برسد.

سطحی نگریست اگر سرمای هوا را مانع حضور هواداران بدانیم، چرا که این سرمای هوا برای آذربایجانی ها تازگی نداشته و آنها با حضور پرتعداد خود در شرایط نامناسب جوی مثل بارش برف را نیز داشته اند و سرمای سوزناک ورزشگاه را به جان خریده و به تماشا و تشویق تیم مورد علاقه خود پرداخته اند. اینک چه بر سر آن ورزشگاه آمده که روزگاری در بازی های نه چندان حساس نیز شاهد حضور حداکثر هواداران بود. سوالی که باید جواب آن را از مسئولان فدراسیون و مدیران این باشگاه پرطرفدار جست و جو کرد.

چیزی که مشخص است هواداران از سیاست های باشگاه و داوری های ناعادلانه به تنگ آمده و قید حضور در کنار تیم محبوب خود را زده اند، وگرنه سرما همان سرماست و وضعیت نامناسب راه های ورودی به ورزشگاه تغییری نکرده است. وضعیتی که با توجه به بازی های آینده و حساس تیم کمی نگران کننده بوده و باید فکری به حال این سکو های خالی کرد.

بازی آینده سرخپوشان تبریزی در تبریز و در  نیمه نهایی جام حذفی مقابل همین تیم استقلال تهران برگزار خواهد شد و تراکتورسازان با کسب پیروزی در این مسابقه می توانند خود را به عنوان یکی از تیم های حاضر در فینال این مسابقات را به فوتبال ایران معرفی کنند. بردی که بدون حضور پرتعداد تماشاگران کمی محال به نظر رسیده و پیش بینی می شود تراکتوری ها بازی سختی را مقابل این تیم پایتخت نشین و صدر نشین رقابتهای لیگ برتر داشته باشند.

این بازی حساس روز سه شنبه مورخه ۱ دی از ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد و برنده این مسابقه جواز حضور در مرحله نهایی رقابتهای جام حذفی و رویارویی با تیم ذوب آهن اصفهان را دریافت خواهد کرد.

نظر شما هواداران در مورد علل استقبال کم تعداد از بازی های خانگی تیم تراکتورسازی چه می باشد؟

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

5 دیدگاه در “وضعیت نگران کننده سکوهای خالی یادگار امام تبریز+نظر سنجی از هوادران

  1. ماازاین ناراحتیم چرابه تیم خیانت میکنن وبخاطرعشق به تراختورمسولان بااحساسات ما بازی میکنن ماهم نمیاییم تا بدونن فوتبال راقاطی سیاست نکنن وبذارن باتیممان حال کنیم وبرای پاک بودنش تشویق کنیم ه زمان فوتبال راازسیاست جداکردن ماهم میایم وبهتره که بدانید ماحامی تیممان هستیم

  2. کم شدن هواداران در استادیوم ربط کمی به سردی هوا یا نتنایج تیم دارد بلکه عمده علت جلوگیری از قهرمان شده تراکتور با کمک داورهای ناانصاف وتغییر زوری نتایج با شایعه کثیف در آخرین لحظات قهرمانی وحاشیه سازی نامردانه برای محبوبترین مربی وشایعات باختهای اجباری تیم وبی تفاوتی مسئولانی مثل ششگلانی ودبیری ونمایندگان استان واستاندار به احساسات هواداران وآوردن مربی مسئله سازی است که بیشترین توهین ها را به مردم آذربایجان کرده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *