پست وبلاگ

خودتان قضاوت کنید کدام بهتر است؟/وعده دیدار ما سکوهای ورزشگاه یادگار امام

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، تنها راه حلی که می‌تواند باعث آشتی هوداران با سکوهای یادگار امام شود، شاید همین رایگان کردن بلیط ورزشگاه باشد. آن هم پیش از دیدار با سپاهان.
از هفته پایانی حضور تونی در تراکتور تا حالا پرشورهای تبریزی قهر طولانی را با تراکتورسازی تجربه کرده اند. قهری که در واکنش به اتفاقاتی که باعث شد تونی برود وجایش را قلعه نویی بگیرد .دیگر هیچ دیدار لیگ، برای تبریزی‌ها جذاب نیست. نه دربیِ تبریز و نه دیدار مقابل پرسپولیس. تراکتوری‌ها از پشت تلویزیون نتایج تیم محبوب‌شان را دنبال می‌کنند. قلعه‌نویی در دیدار پنج شنبه مقابل تیم سابقش این شانس را دارد که هواداران را به طور کامل با تیم محبوب‌شان آشتی دهد.

خودتان قضاوت کنید کدام بهتر است؟

به امید حضور ۷۰ هزار نفری هواداران در بازی پنج شنبه

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “خودتان قضاوت کنید کدام بهتر است؟/وعده دیدار ما سکوهای ورزشگاه یادگار امام

  1. هر وقت باشگاه با تماشگرانش هماهنگ شد اون موقع شاید برگردیم استادیوم
    من خودم حتی یکی از بازیهارو از دست نمی دادم حتی وسطه هفته برای ما پول مهم نیست خواستمون مهمتره ما با عباسی مخالف بودیم اون اومد قلعه نویی رو که هیچ کس ازش دله خوشی نداشت رو آورد این عباسی از وقتی اومده فقط هدفش این بود که تماشاگرو از تراکتور دور کنه اصلن فسفه اومدنه عباسی از اول این بود اخر فصل پارسال هم یه نمونه کوچیکش بود که هوادارورزشگاه قهر کنه این مصاحبه هایی رو هم کنه میکنه همش واسه اینه که خودشو تبرئه کنه که ما دیگه خیلی وقته گوله این حرفارو نمیخوریم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *