پست وبلاگ

افت ۳۸۲ واحدی شاخص بورس

به گزارش اکوتو ، در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با دادوستد ۲۴۳ میلیون سهم و تقدم به ارزش ۵۰ میلیارد تومان در ۲۳ هزار نوبت، شاخص بورس ۳۸۲ واحد افت کرد و تا ارتفاع ۶۲ هزار و ۷۹۲ واحد عقب نشست.
بیشترین اثر منفی بر نماگر بازار سرمایه نیز امروز توسط نمادهای معاملاتی پارسان، شبندر و وبملت رقم خورد و نمادهای معاملاتی کگل، شپدیس و فخوز با رشد خود مانع ریزش بیشتر شاخص شدند.
این گزارش می افزاید؛ شاخص‌های اصلی بازار سرمایه نیز منفی بودند به طوری که شاخص قیمت(وزنی – ارزشی) ۱۴۹ واحد، کل(هموزن) ۴۷ واحد، قیمت(هموزن) ۴۰ واحد، آزادشناور ۵۷۸ واحد و شاخص بازار اول ۳۲۹ واحد و بازار دوم ۴۸۳ واحد افت کردند.
در بازاهای فرابورس ایران نیز با جابجایی ۶۰ میلیون ورقه به ارزش ۶۲ میلیارد تومان در ۹ هزار نوبت، آیفکس ۱٫۲ واحد افت کرد و در کانال ۷۰۰ واحد متوقف شد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *