پست وبلاگ

رپورتاژ:هاست نامحدود با دامنه رایگان و قیمت استثنایی پردیس هاستینگ

رپورتاژ:هاست نامحدود با دامنه رایگان و قیمت استثنایی پردیس هاستینگ

به گزارش روابط عمومی پردیس هاستینگ ، با توجه به نظرسنجی صورت گرفته از بین مشتریان و در فروم های تخصصی ، دپارتمان فروش و بازاریابی شرکت تصمیم گرفت که سرویس هاست نامحدود در ۳۳ پلن متفاوت و با توجه به نیاز مشتریان راه اندازی نماید.

فضا و ترافیک نامحدود: در این سرویس ها فضا و ترافیک نامحدود در نظر گرفته شده است . اکثر موارد لازم در پلن های هاستینگ در دو پلن استاندارد و پاور نامحدود بوده و در پلن استارتر به مقدار لازم در نظر گرفته شده است.

منابع سخت افزاری شناور: نکته قابل توجه در این پلن ها ، منابع سخت افزاری شناور می باشد که باعث می شود با توجه به پلن انتخابی از منابع خوبی برخوردار باشند. سرور تعبیه شده برای این سرویس از نسخه ۷۷ پی اچ پی پشتیبانی می کند. همچنین در این سرویس ها دسترسی ssh نیز قابل دسترس می باشد.

بک آپ گیری منظم: نکته قابل توجه بعدی ، بک آپ گیری درسه پلن می باشد که در پلن استارتر به صورت هفتگی ، در پلن استاندارد به صورت روزانه و در پلن پاور به صورت دو بار در روز می باشد که باعث می شود این پلن ها از جذابیت فوق العاده ای برای کاربران برخوردار باشد.

شتابدهنده حرفه ای پردیس: همچنین در این پلن ها از شتابدهنده اختصاصی پردیس استفاده می شود که باعث می شود سرعت دسترسی سایت در موارد فایل های استاتیک بسیار سریع بوده و نسبت به سایر سرویس ها ، لود سریعتر برای کاربر محسوس باشد.

دامنه ملی و بین المللی رایگان: همچنین این سه سرویس دامنه رایگان دارند که در پلن اول ، صرفا دامنه ملی آی آر به عنوان هدیه تقدیم خریدار می شود و در پلن های بعدی دو دامنه رایگان بین المللی و ملی به عنوان هدیه تقدیم خریدار می شود.

راه اندازی سایت: وجه تمایز این سرویس با سایر سرویس های مشابه ، راه اندازی سیستم مدیریت محتوای وردپرس می باشد که در پلن اول صرفا نصب بوده و در پلن های بعدی سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس به طور کامل راه اندازی شده و در پلن سوم ، یکماه پشتیبانی رایگان نیز به کاربر ارائه می شود.

انتقال رایگان : همچنین اگر نگران انتقال و دان تایم هستید ، این اطمینان را میدهیم که با استفاده از سرویس ویژه پردیس ، این دان تایم به کمترین حد ممکن رسیده و در بسیاری از مواقع هیچ دان تایمی برای انتقال ثبت نشود.

برای سفارش و مشاهده امکانات پلن ها اینجا کلیک کیند.

خرید هاست

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *