پست وبلاگ

تراکتورسازی ، گربه سیاه را در مشهد می کشد؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهد امروز از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه ثامن مشهد ، در هفته چهارم از سری مسابقات لیگ پانزدهم به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
تیم های تراکتورسازی و پدیده در حالی مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد که در جدول مسابقات به ترتیب با ۵ و ۲ امتیاز در رده های هفتم و چهاردهم قرار دارند.
در هفته ی گذشته تیم تراکتورسازی مقابل راه آهن تهران در یک بازی خانگی با نتیجه ۱ – ۱ متوقف شد و پدیده با نتیجه ۱ – ۲ در یک بازی که اشتباهات داوری نیز بی تأثیر نبود مقابل سایپا طعم شکست را چشید.
تیم تراکتورسازی که فصل قبل در دقایق آخر جام قهرمانی از دستانش لیز خورد ، امسال برای جبران مافات لیگ پانزدهم را شروع کرده است و هواداران میلیونی دیار آذربایجان با توجه به ماندگاری مربی محبوب خود تونی اولویرا و جذب بازیکنان خوب و درجه یک توسط مدیریت باشگاه ، امیدواری های زیادی برای موفقیت مرد سیبیلو و شاگردانش دارند . اما در ۳ بازی ابتدایی که در ورزشگاه یادگار امام تبریز انجام شد و به اذعان خیلی از کارشناسان یک مزیت برای تیم تراکتور محسوب میشد ، نتوانستند آنطور باید و شاید نتایج مورد قبول هواداران را کسب کنند و حتی شایعه هایی نسبت به اولتیماتوم مدیران و اعضای هیئت مدیره به تونی شده بود و بعضی از رسانه ها از جانشین احتمالی این مربی پرتغالی صحبت کردند.
اما تیم پدیده در پی کسب اولین برد خود در مقابل هواداران مشهدی خواهد بود.این تیم که فصل قبل اولین تجربه حضور خود را در لیگ برتر تجربه می کرد در پایان مسابقات با مربیگری مرزبان در جایگاه دهم ایستاد و فصل ۹۵-۹۴ را با مربیگری مهاجری ، مربی فصل قبل سیاه جامگان مشهد شروع کرده و تا اینجا دو تساوی و یک شکست حاصل کار این مربی بوده است.
تیم پدیده در فصل قبل به گربه سیاه تیم های تبریزی معروف شده بود و توانست در هر چهار مسابقه لیگ برتر در مشهد و تبریز ، تراکتور و گسترش فولاد را مغلوب خود کند و همچنین موفق به حذف تراکتور از گردونه مسابقات جام حذفی نیز شده بود.
چیزی که روشن است این است که هر دو تیم نیاز مبرمی به کسب هر ۳ امتیاز این بازی دارند و این حسایت برای تراکتورسازی که این فصل می خواهد برای اولین بار جام قهرمانی لیگ برتر را در دستانش بگیرد، زیادتر خواهد بود.
دیروز در کنفرانس مطبوعاتی تونی اولویرا بیان داشت که تنها راه برای دستیابی به موفقیت تلاش و کار زیاد است و به تیمش ایمان دارد و معتقد است با اندکی صبر می تواند برف تبریز و شادی های مردم آذربایجان را ببینید و در مورد مسابقه امروز اعلام کرد که بازی سختی مقابل پدیده خواهد داشت.وی در پاسخ به سوال خبرنگار که آیا اولتیماتومی از طرف باشگاه به شما داده اند طفره رفت و بیشتر سعی کرد به این موضوع نپردازد.
اما محمد رضا مهاجری در مورد بازی امروز بیان کرد که تراکتورسازی ساختار ، بودجه و امکانات خوبی در اختیار دارد و این فصل با توجه به جذب بازیکنان خوب داخلی و خارجی تیم خوبی بسته و در سه فصل گذشته در بحث فنی و ارائه بازی خوب از بهترین تیم ها بوده است ولی تیم ما نیز به ترکیب ایده آل خود نزدیک شده و آمادگی لازم برای کسب هر سه امتیاز این بازی را داریم. وی در بخش دیگری از سخنان خود از داوری بازی های قبلی پدیده گلایه کرد و بیان داشت که نگرانی ما در بازی امروز اشتباهات داوری است که در این چند هفته اخیر برای این تیم رخ داده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *