پست وبلاگ

پرسپولیس و تراکتورسازی از دریچه تاریخ

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، بهترین نتیجه تراکتور مقابل پرسپولیس برد ۴-۱در فصل ۹۰ در لیگ برتر بود؛و بهترین برد پرسپولیس مقابل تراکتور در فصل ۷۰ آزادگان بوده که این برد هم با نتیجه  ۴-۱ بوده است.

اولین بازی دو تیم در ۲۹ فروردین ماه ۵۴ در تهران برگزار شد و با سه گل به سود تیم میزبان به اتمام رسید.

اولین بار تراکتور سازی و پرسپولیس در هفته دوم نخستین دوره لیگ برتر با یکدیگر رو به رو شدند.یکشنبه ۲۷ آبان سال ۸۰ این پرسپولیس بودکه با گل رضا جباری میزبانش را در ورزشگاه باغ شمال شکست داد.

قرمز های تهران در بازی برگشت آن سال هم ۲۱ اسفند ۸۰ گل با گل های سهراب انتظاری و اسماعیل حلالی و تک گل علیاری ۲ بر یک بردندو دومین پیروزی پی در پی خود برابر حریف را جشن گرفتند .تراکتور سازان متاسفانه آن فصل سقوط کردند تا ۷ سال تمام از لیگ برتر فاصله بگیرند.

در ۵ سال گذشته (۲۰۱۰ -۲۰۱۵)ودر ۱۱ بازی که دو تیم مقابل هم قرار گرفتند ،سهم تراکتور سازی ۸ برد و پرسپولیس ۳ برد می باشد که عملکرد ضعیف پرسپولیس مقابل تراکتور در سال های گذشته نشان می دهد

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

5 دیدگاه در “پرسپولیس و تراکتورسازی از دریچه تاریخ

  1. چرا تعداد گل های تیرختور به پرسپولیس رو ننوشتین؟ خیلی براتون سنگینه بگین بهترین برد تراختور ۱_۴ نبود بلکه ۵_۱ بود؟؟؟آره خیلی میسوزین؟؟

  2. اولا ۵-۱ بهترین برد پرسپولیسه نه تراکتور ثانیا شما هر وقت خودتون بیشتر از ده درصد به تیمه مهمان دادین فرقی نداره کدوم تیم اونوقت انتظار داشته باشید ثالثا ما بشماریم و بر خلاف شما گشنه نیستیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *