پست وبلاگ

وقتی که بقیه تیم ها دنبال یارگیری هستند ولی تیم محبوب آذربایجان…

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ نقل و انتقالات نیم فصل از تاریخ ۲ دی شروع خواهد شد و تیم ها ۲۷ روز فرصت خواهند داشت تا نقاط ضعف خود را با جذب بازیکنان موردنظرشان پوشش دهند و آن نقاط را تقویت نمایند. اما در این بین تیم هایی هم هستند که زودتر از بقیه تیم ها دست به کار شده و می خواهند قبل از اینکه بازیکن موردنظرشان توسط تیم های لیگ برتری دیگر شکار شود آنها را به خدمت بگیرند.این روزها اخبار مختلفی از تیم های لیگ برتری می شنویم که درخواست جذب بازیکنان کلیدی و مطرح تیم های دیگر را داشته اند.

استقلال تهران با جدایی کرار جاسم هافبک عراقی و پرحاشیه خود، در این پست نیاز مبرم به جذب بازیکن بازیساز دارد. این تیم برای پوشش این ضعف روی تیم های تبریزی متمرکز شده است. بختیار رحمانی از تراکتورسازی و داریوش شجاعیان از گسترش فولاد گزینه های مدنظر مظلومی در این پست هستند. استقلالی ها حتی نام ارسلان مطهری، مهاجم نفت تهران را در ایست خرید خود برای نیم فصل قرار داده و قصد دارند این بازیکن آینده دار را به تیم قدرتمند خود اضافه نمایند. حتی شنیده می شود که این تیم پایتخت نشین صحبت هایی با خود مطهری داشته و رضایت ضمنی وی را گرفته اند.

تیم سایپا نیز که با مربیگری مجید جلالی، سرمربی سابق تراکتورسازان امسال خود را جزو مدعیان کسب قهرمانی لیگ برتر معرفی کرده قصد دارد یکی دیگر از بازیکنان ملی پوش و باسابقه فوتبال کشورمان را به خدمت بگیرد. آنها پس از جذب جواد نکونام، کاپیتان اسبق تیم ملی حالا قصد دارند بار دیگر یکی از شاه ماهی های لیگ ایران را جذب تیم خود نمایند. مسعود شجاعی بازیکن لژونر و باسابقه کشورمان در لیست جلالی قرار داشته و سایپایی ها قصد دارند با جذب وی خود را به آرزوی دیرینه خود برای قهرمانی در لیگ برتر برسانند. شجاعی عملکرد ناموفقی در الغرافه قطر داشته و قصد جدایی از این تیم را دارد و سایپا پیشنهاد رسمی خود را برای جذب وی ارائه کرده است.

در این بین تیم تراکتورسازی یکی از پرحاشیه ترین روزهای خود را می گذراند. هوادارانی که انتظار داشتند پس از برد تیم تراکتور در مقابل ملوان بندرانزلی، حاشیه ها دست از سر تیم محبوب خود برداشته شود، اما به یک باره با استعفای تونی اولویرا روبرو شده و باردیگر تیم را به حاشیه عمیق تری فرو برد. هر روز هواداران با گزینه های مختلف مربیگری در تراکتور روبرو می شوند و معلوم نیست که مدیران باشگاه چه فکری در سر خود می گذرانند. جلسه ای که به گفته عباسی قرار بود روز چهارشنبه برای تعیین تکلیف تونی برگزار شود، تشکیل نشد تا بازیکنان و هواداران در بلاتکلیفی بمانند.

اینک خواسته هواداران از مدیران باشگاه این می باشد تا با مشخص کردن وضعیت نیمکت تیم ریشه دار تراکتورسازی، حاشیه ها را به پایان رسانده تا بازیکنان با فکر آسوده به بازی حساس خود در مقابل تیم استقلال تهران فکر کنند. مشخص است که با این بلاتکلیفی ها، نقل و انتقالات نیم فصل نیز از دست تراکتوری ها خواهد پرید و مربی جدید فرصت ارزیابی بازیکنان خود و جذب بازیکن جدید از تیم های دیگر به موقع اقدام نخواهد کرد. البته اگر تصمیم مدیران به برکناری یا موافقت با استعفای تونی نباشد بحث دیگری است که باید هرچه زودتر با بازیکنان مورد نظر اولویرا مذاکره و جذب تیم کنند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *