پست وبلاگ

هواداران تراکتور روی حرفشان می ایستند؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ از ساعت ۱۶:۲۰ فردا، تراکتورسازی پذیرای تیم پرسپولیس خواهد بود. این بازی به طور زنده از شبکه ملی ۳ پخش خواهد شد و اگر فکر می کنید این شبکه بازی تراکتور را پخش مستقیم خواهد کرد خیال خام شماست. چرا که شبکه ملی ۳ طبق یک بدعت نادرست تنها بازیهای دو تیم استقلال و پرسپولیس را پخش مستقیم می کند. با اینکه تمامی مردم ایران از این شبکه ملی به یک اندازه سهم دارند اما هر بار به بهانه پرطرفدار بودن این دوتیم، این شبکه از پخش مستقیم بازیهای سایر تیم ها سر باز زده است. این مسأله درباره سایر تیم های پرطرفدار، تیمهای مدعی و تیمهایی که فوتبال زیبا ارائه می دهند صادق است. در واقع هیچ یک از این فاکتورها، معیار و اندازه پخش مستقیم از شبکه ملی نیست. حتی در پخش بازیهای آسیایی سایر تیم های تهرانی نظیر نفت تهران گاهاً قصور شده است.

در این میان شبکه ورزش تا حدودی سعی کرده است تا بیشتر به بازیهای تیم های مدعی لیگ بپردازد، از این رو پخش زنده بازیهای تیم های تراکتور، سپاهان، نفت و فولاد از اولویت بالایی برای این شبکه برخوردار است. اما به هرحال فعلاً دسترسی همه مردم به شبکه ورزش مقدور نیست.

هواداران تراکتور ِ ساکن ِ سایر استانها از عدم پخش بازیهای تراکتور از شبکه ۳ گلایه مند بودند آنها به علت عدم دسترسی به شبکه استانی آذربایجان شرقی از ندیدن بازیهای تیم محبوب خود ناراضی بودند. اما مسأله جالب تر می شود وقتی که به تازگی اعلام شده است که شبکه استانی سهند، شبکه ورزش نیست و هواداران تراکتور باید بازیهای تیم محبوب خود را از شبکه ورزش مشاهده کنند! این که کدامین شبکه ورزش تمامی بازیهای تراکتور را پخش مستقیم می کند را باید از مسؤل مربوطه سؤال کرد.

حالا در آستانه بازی حساس فردا، شبکه ۳، بازی پرسپولیس را پخش مستقیم خواهد کرد و شبکه سهند شاید از روی ناچاری مجبور به پخش این بازی شود. باید دید تصمیم هواداران تراکتور در این قبال چیست. آیا آنها روی حرف خود ایستاده و با تحریم رسانه تصویری به استادیوم هجوم می آورند یا اینکه این حرف آنها را باید به حساب خشم زودگذرشان گذاشت که با چاشنی تنبلی تن به تماشای این بازی از تلوزیون دهند.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “هواداران تراکتور روی حرفشان می ایستند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *