پست وبلاگ

خانه ای روی آب – هشدار! تراکتور، راه فجر را در پیش گرفته است.

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ متکی شدن بر سربازهایی که نیامده می روند همانند ساختن خانه ای روی آب است. رفتن آنها در نیم فصل ضرر و زیان غیر قابل جبرانی بر یک تیم وارد می سازد. همه تیم های موفق در حفظ اسکلت اصلی تیمشان تلاش بسیاری می کنند اما تراکتورسازی با کسب سهمیه سرباز عملاً خانه خود را روی آب بنا کرد.

باید دید آیا کسب مجوز این امتیاز(!) یک کار کارشناسی شده بود یا اینکه جز تعدیل بودجه باشگاه هدف دیگری در پی نداشت. بدون شک اگر چنین امتیازی منفعتی برای تیم ها داشت استقلال، پرسپولیس و سپاهان بیش از این مجوز این قانون رو کسب کرده بودند.

کافیست تبعات تغییرات پیاپی در تیم های نظامی سابق را مطالعه کنید تا ببینید که تراکتوری ها روی چه حسابی بفکر استفاده از این امتیاز افتاده اند!؟ از بین تیم های نظامی، پاس تهران سابق و فجر شهید سپاسی به دسته پایین تر سقوط کردند. و ملوان چند فصلی ست که جزو فانوس بدستان لیگ برتر است و نیروی زمینی که بین دسته ۱ و ۲ در آمد و رفت است.

تراکتوری ها اگر هرساله همه تیمشان را با سربازهای مشمول جدید، نو کنند محتمل، عاقبتی خوش تر از فجر و پاس، انتظارشان را نخواهد کشید.

حالا باید منتظر ماند و دید آیا آنها قبل از آنکه حسابی دیر شود متوجه اشتباهات مدیریتی خود می شوند یا اینکه آب که از سر گذشت دنبال مقصران خیالی خواهند بود.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *