پست وبلاگ

برگزاری دو دیدار پایانی تراکتور در امسال مقابل تیم اماراتی/شریفی بار دیگر از ترکیب باز ماند

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی ایران سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه در دوبی و در چهارچوب مرحله یک هشتم نهایی آسیا میهمان تیم النصر امارات خواهد بود. بازی که از ساعت ۲۱:۱۵ در ورزشگاه آل مکتوم امارات برگزار شده و برنده مجموع دیدار های رفت و برگشت دو تیم مجوز حضور در بین ۸ تیم برتر آسیا را کسب خواهد کرد.

تراکتور پس از پایان لیگ برتر و پیروزی پر گل مقابل تیم استقلال اهواز، بدون فاصله و استراحت بار دیگر تمرینات خود را کلید زد تا در مرحله حذفی جام باشگاه های آسیا به میدان برود. آنها پس از بازی روز جمعه، ظهر دیروز به پایتخت سفر کردند تا یک برنامه ریکاوری را در این شهر برگزار کرده و خود را برای بازی آینده آماده سازند. این تیم امروز ساعت ۱۱:۴۰ از طریق فرودگاه امام خمینی تهران را به مقصد امارات ترک کردند و قرار است امشب یک برنامه تمرینی را در دوبی داشته باشند.

شاگردان قلعه نویی همچنین فردا نیز در استادیوم محل برگزاری مسابقه یک جلسه تمرینی سبک خواهند داشت تا خود را آماده رویارویی با تیم النصر کنند. دیدار برگشت دو تیم نیز روز سه شنبه ۴ خرداد از ساعت ۲۰ در ورزشگاه ۷۰ هزار نفری یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد.

از کاروان تراکتورسازان خبر می رسد که مهدی شریفی، مهاجم جدید سرخپوشان که در نیم فصل دوم به این تیم پیوست و اکثر بازی های را به دلیل مصدومیت از دست داد، در این بازی حساس و حیاتی نیز غائب خواهد بود ولی خوشبختانه غیر از این بازیکن تمامی بازیکنان آماده حضور در ترکیب تراکتور در بازی سه شنبه می باشند.

به نظر می رسد برنامه تراکتور در این بازی بیشتر روی کار های تدافعی بوده و تمرکز بازیکنان بیش تر روی استفاده از ضد حمله ها باشد. چرا که تراکتور می داند که در صورت کسب تساوی از یتم قدرتمند و پرمهره النصر، در بازی برگشت و در حضور هواداران پرشور خود می تواند تیم حریف را مغلوب کرده و به جمع ۸ تیم برتر آسیا راه یابد.

تراکتور در صورت برد در مجموع رفت و برگشت و صعود به مرحله یک چهارم نهایی آسیا، دیدار های آتی خود در این لیگ را در فصل بعد انجام خواهد داد و می توان گفت دو بازی آتی مقابل تیم النصر امارات، بازی های پایانی قلعه نویی و شاگردانش در رقابتهای امسال می باشد. سعید عباسی، مدیر عامل باشگاه نیز برای بازی پس فردا کنار تیم حضور دارد تا بازیکنان با تمام قوا تنها به فکر موفقیت در این دیدار باشند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *