پست وبلاگ

احتمال تغییرات گسترده ترکیب تراکتورسازان در دوحه/نگاه ویژه امیر به نیمکت خود

به گزارش گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم فوتبال تراکتورسازی ایران در چهارچوب لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه ۳۱ فروردین میهمان تیم الهلال عربستان خواهد بود. این بازی حساس از ساعت ۲۲:۱۵ در ورزشگاه ثانی بن جاسم دوحه برگزار خواهد شد.

بازی گذشته تراکتورسازان در مقابل تیم صبای قم با تساوی تلخ ۱-۱ رقم خورد تا قلعه نویی و شاگردانش از بهترین فرصت ایجاد شده برای کاهش اختلاف با صدر جدول را از دست بدهند تا تنها اما و اگر ها بتواند این تیم تبریزی را به مقام قهرمانی لیگ برتر برساند.

خستگی بازیکنان تراکتور در بازی قبل بسیار محسوس بود و باعث شد این تیم پس از به ثمر رساندن گل رو به بازی تدافعی آورده و در دقایق پایانی قافله را به دایی ببازد. البته نباید از اشتباه قلعه نویی برای جایگزینی نفرات تازه نفس چشم پوشید. تراکتوری که نیمکتش آرزوی بسیاری از تیم های مدعی لیگ برتر می باشد و از لحاظ بازیکن دست مربی این تیم را برای هر گونه تغییرات باز گذاشته است.

عدم تعویض های به موقع باعث شد تا مهاجمان سرعتی صبای قم با فرار های متوالی مدافعان کناری تراکتور را از کار انداخته و از چپ و راست برای بازیکنان سرزن این تیم سانتر کنند و در یکی از صحنه ها موفق شوند. این اتفاق در حالی رخ داد که قلعه نویی در نیمکت خود از بازیکنان خوبی همچون نانگ، حمودی، عابدینی، خلیل زاده، کلانتری و رمزی بهره می برد و در داخل زمین بازیکنانی مثل سزار که دوندگی بی امانی در نیمه اول داشت یا حاتمی، رفیعی و رحمانی نیاز به تعویض داشتند تا بازیکنان جانشین بتوانند پرس از جلو را برای این تیم انجام داده و مانع از عقب نشینی تراکتور در حضور هوادارانش شود.

اما به نظر می رسد در بازی آینده در مقابل تیم الهلال قلعه نویی نگاه ویژه ای به نیمکت خود داشته باشد. مسئله ای که خود این مربی نیز در مصاحبه های خود عنوان و از ایجاد تغییرات حداقل  ۳۰ درصدی در این بازی خبر داده بود. اتفاقی که می تواند برای بازیکنان نیمکت نشین ولی شایسته تراکتور خبر خوشی باشد تا بتوانند در این بازی بار دیگر توانایی های خود را نشان دهند.

با اضافه کردن شاهین ثاقبی به نیمکت بازی قبل که به دلیل محرومیت  و مهدی شریفی که به دلیل مصدومیت حضور نداشت می توان گفت قلعه نویی برای انتخاب بازیکن کار سختی را متحمل خواهد شد و این مربی می تواند با چند تغییر در ترکیب اولیه خود هم نشاط را به نحوه بازی تراکتور برگرداند و هم باعث خواهد شد تا بازیکنان نیمکت نشین این تیم نیز فرصت بازی و خود نمایی پیدا کنند.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “احتمال تغییرات گسترده ترکیب تراکتورسازان در دوحه/نگاه ویژه امیر به نیمکت خود

  1. مربی تیم نه اینکه اشتباه بزرگی در تعئویض داشت حتی در چیدمان بازیکنان فیکس بزرگترین خطارو داشته؛ اولابازیکنان خوبی همچون نانگ، حمودی، عابدینی، خلیل زاده، کلانتری و رمزی داریم که نیازی به حاتمی اونم ۹۰دقیقه رو نداشتیم ودر ثانی وقتی آقای رحمانی و حاتمی و رفیعی خسته خسته بودند بایستی از اول نانگ حمودی عابدی خلیل زاده و رمزی رو هم فیکس وهم در بین بازیکنان تعویضی قرار میدادند که متاسفانه ثابت کرده این مربی عمدا نیتش عدم نتیجه گیری تیم بوده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *