پست وبلاگ

تراکتوری ها چه فکر می کردند و چه شد!

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ پس از سومین نایب قهرمانی در چند فصل اخیر، هیچ چیزی جز قهرمانی در لیگ برتر، تراکتوری ها را قانع نمی کند. آنهم در حالی که چند ماه قبل در عرض چند دقیقه جام را دو دستی تقدیم سپاهانی ها کردند.

همه تراکتوری ها به امید بسته شدن یک تیم قدرتمند با وقایع تلخ پایان فصل چهاردهم کنار آمدند. آنها که حسابی میانگین سنی تیمشان را پایین آوردند و علی الظاهر نام های بزرگی را جذب کردند تا بدینجای فصل نتوانستند نتایج درخور نام این تیم کسب کنند. حتی بدبین ترین تراکتوری نیز انتظار چنین شرایطی را نداشت. اما واقعیت اینست که در فوتبال نام ها بازی نمی کنند، هرچند برای نتیجه گیری بسیار زود است اما این ضعیف ترین شروع تراکتور در ۷ فصل اخیر بود.

وضعیت تراکتوری ها زمانی بغرنج تر خواهد شد که بیشتر این سربازها را نیز تا نیم فصل از دست خواهند داد. اگرچه مدیر تراکتور از جایگزین کردن مهره ها در نیم فصل سخن می گوید ولی شاید هنوز که هنوز است باور ندارد که بزرگترین آسیبی که تراکتور در این فصل دید از جابه جایی های غیر منطقی و غیر اصولی بود.

زمانی که تیم آنها در اواسط فصل به هماهنگی کامل برسد و زمان نتیجه گرفتن این تیم فرا رسد دوباره جابه جایی های اجباری این تیم آغاز خواهد شد. جابه جایی هایی که کمر تراکتور را در این فصل شکست.

شاید بهتر بود مدیران این تیم به جای مدیریت مالی بفکر تثبیت تیم سال قبلی و برطرف کردن نقطه ضعف ها می بودند.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *