پست وبلاگ

گردشگران ایرانی بخوانند/کودتایی جدید در ترکیه در راه است؟

گردشگران ایرانی بخوانند/کودتایی جدید در ترکیه در راه است؟

شماری از مردم در استانبول در واکنش به اطلاعیه تجاری تجمعی اعتراضی برگزار کردند. شرکت‌کنندگان در این تجمع معتقدند این اطلاعیه از وقوع کودتایی جدید در ترکیه خبر می‌دهد.

براین اساس، یک شرکت بازرگانی ترکیه در اینترنت یک اطلاعیه تجاری برای تبلیغ برخی کالاهای غذایی منتشر کرده، ولی آن در این اطلاعیه اصطلاحات و واژگانی به‌کار برده است که تداعی‌‌گر تلاش برای کودتایی جدید در کشور است.

شهروندان تُرک در پی فراخوانی اینترنتی، مقابل ساختمان این شرکت در منطقه «قصقلی» تجمع و سپس به پارکی در این منطقه حرکت کردند.

«متین کولنک» نماینده پارلمان از حزب حاکم «عدالت و توسعه»، که در این مراسم حضور داشت، طی سخنانی، سازمان «گولن» را به دست داشتن در چنین اقدامی و برنامه‌ریزی برای کودتایی جدید در ترکیه متهم کرد.

آنکارا و استانبول، اواسط ماه ژوئیه گذشته شاهد کودتای نافرجام گروهی محدود از ارتش علیه دولت «رجب طیب اردوغان» بود. مقام‌های آنکارا، «فتح‌الله گولن» روحانی ترک‌تبار مقیم آمریکا را مقصر اصلی این کودتا می‌دانند و از واشنگتن خواستار استرداد وی هستند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *