پست وبلاگ

زیرساخت‌های جذب گردشگران زمستانی در سرعین فراهم شد

زیرساخت‌های جذب گردشگران زمستانی در سرعین فراهم شد

رضا زنده‌دل عصر امروز در حاشیه افتتاحیه سومین جشنواره زمستانی شهرستان سرعین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با برگزاری سومین جشنواره زمستانی در سرعین زیرساخت‌های جذب گردشگران زمستانی در این شهر فراهم شده است و زمستان سرعین همانند تابستان این شهر میزبان خیل عظیم گردشگران داخلی و خارجی است.

وی با اشاره به اینکه سومین جشنواره زمستانی به همت بخش خصوصی مراکز اقامتی، تفریحی و گردشگری مسئولان استان شهرداری و شورای شهر سرعین برگزار شد، افزود: برگزاری این جشنواره می‌تواند نقش بسیار عظیمی در پویایی اقتصاد سرعین داشته باشد که امیدواریم این جشنواره رضایت علاقه‌مندان و گردشگران را داشته باشد.

شهردار سرعین بیان کرد: شهرستان سرعین ظرفیت بسیار عظیمی در بخش‌های گردشگری و توریستی دارد و شهرداری سرعین با فراهم کردن زیرساخت‌های لازم آماده استقبال از مسافران زمستانی است تا بتوانیم خدمات‌دهی به مسافران در فصل زمستان را در شهرستان سرعین افزایش دهیم.

زنده‌دل تصریح کرد: سومین جشنواره زمستانی سرعین با استقبال باشکوه مردم نقاط مختلف کشور روبه‌رو شد و در این جشنواره با برگزاری برنامه‌های شاد و فرهنگی با حضور هنرمندان مطرح کشوری توانستیم به اهداف مورد نظر دست یابیم.

وی اظهار کرد: امیدواریم با حمایت مسئولان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی شاهد برگزاری مداوم و مستمر این جشنواره زمستانی در سال‌های آتی در شهرستان سرعین باشیم و بتوانیم با برگزاری این جشنواره ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بالقوه شهرستان سرعین را در کشور معرفی کنیم که تحقق این امر افزیش سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در استان را به دنبال خواهد داشت.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *