پست وبلاگ

گردشگری در مازندران فعلا خطرناک است !

مدیرکل هواشناسی مازندران با اشاره به برودت نسبی هوای استان طی امشب و صبح فردا، گفت: جاده‌های مازندران لغزنده و یخبندان است. نوربخش داداشی در گفت‌وگو با تسنیم, اظهار داشت: بارش باران در تمام نقاط استان متناوب بوده که این بارش در ارتفاعات همراه با رعد و برق و برف بوده و تا عصر امروز ادامه دارد.

وی افزود: بیشترین بارش باران در شهرستان بابلسر با ۵۰ میلی‌متر و بیشترین بارش برف نیز در کیاسر با ۱۶ میلی‌متر بوده است. مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: رامسربا ۱٫۹ میلی‌متر بارندگی و حداکثر۷۲ کیلومتر باد در ساعت، نوشهر با ۴٫۴ میلی‌متر بارندگی و ۴۷ کیلومتر باد در ساعت، ساری ۱۷ میلی‌متر بارندگی و ۲۹ کیلومتر باد از شهرهای طوفانی و سرد استان بوده است.

داداشی با بیان اینکه از عصر امروز از ناپایداری هوا کاسته می‌شود, تصریح کرد: از صبح فردا دمای هوا به حداقل می‌رسد و جاده‌ها نیز به دلیل کاهش دما یخبندان و لغزنده بوده که رانندگان باید احتیاط کنند.

مدیرکل هواشناسی مازندران گفت: با افزایش دما از عصر امروز فعالیت‌های دریایی بلامانع است و صیادان و شناروهای تفریحی و ماهیگیری می‌توانند از دریا استفاده کنند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

3 دیدگاه در “گردشگری در مازندران فعلا خطرناک است !

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *