پست وبلاگ

درخشش گردشگری سلامت ایران در عمان

مرتضی رحمانی موحد با اشاره به اینکه نمایشگاه و کنفرانس سلامت و پزشکی عمان، رویداد بین المللی برجسته ای است که رشد و توسعه بخش مراقبت‌های پزشکی را هر سال برجسته تر می‌کند، اظهار داشت: لذا با همکاری شرکت «طریق الحریر البحری» به عنوان نمایندگی اطلاع رسانی گردشگری جمهوری اسلامی ایران در شهر مسقط بهره مندی از این فرصت فراهم شده است.

وی درباره اهداف برگزاری این رویداد افزود: عرضه تمامی جنبه‌های صنعت پزشکی و سلامتی، معرفی محصولات سلامتی، خدمات، تسهیلات پزشکی و همچنین فراهم آوردن فرصتی برای توسعه بیشتر، تجارت بهتر و سرمایه گذاری بیشتر از اهداف برگزاری نمایشگاه گردشگری سلامت عمان به شمار می‌آید.

رحمانی موحد اظهار کرد: نمایشگاه سلامت و پزشکی عمان به عنوان پیشروترین رویداد این حوزه در سال ۲۰۰۹ تاسیس شده است و تنها نمایشگاهی است که شرکت جهانی صنعت نمایشگاهی آن را تایید و گواهی کرده است.

این مقام مسئول درباره وضعیت غرفه ایران گفت: غرفه جمهوری اسلامی ایران حدود ۲۲۵ متر مربع در نظر گرفته شده و قرار است انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، تکنولوژی و خدمات پزشکی، کالاهای مصرفی بیمارستانی، تجهیزات آزمایشگاهی، محصولات دارویی، فرمولاسیون و داروسازی، محصولات ارگانیک، داروهای تقویتی، تجهیزات باشگاه‌های ورزشی و مدیریت بهداشت، ظرفیت های توریسم پزشکی، خدمات مشاوره ای (طب سنتی، طبیعت درمانی و تندرستی)، و نیز توانمندی‌های بیمارستان‌های تخصصی و فوق تخصصی دارای دپارتمان پذیرش بیماران بین المللی (IDP)، انجمن‌ها، بیمارستان‌ها، خطوط پروازی، مراکز اقامتی و توانبخشی عرضه شوند.

این مقام مسئول با بیان اینکه هم اکنون درگاه اینترنتی به آدرس expomsr.ir برای شرکت کنندگان کشورمان در این رویداد طراحی شده است، خاطرنشان کرد: بر مبنای این امکان نهادها و مراکز مرتبط با گردشگری سلامت همانند بیمارستان‌ها،  دفاتر خدمات مسافرتی دارای مجوز این حوزه، سازمان‌های مردم نهاد و نیز کنسرسیوم توسعه طب سنتی گرد هم جمع شده اند تا حضوری شایسته در این رویداد بین المللی داشته باشند.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *