پست وبلاگ

تلاش برای بهبود کیفیت ارائه خدمات نوروزی به گردشگران

تلاش برای بهبود کیفیت ارائه خدمات نوروزی به گردشگران

فریدون اللهیاری در گفت‌وگو با تسنیم، پیرامون برنامه‌های ستاد نوروزی اداره‌کل میراث فرهنگی اصفهان اظهار داشت: از نظر آماری میزان ورود گردشگری داخلی در ایام نوروزی به اصفهان بسیار بالا است و ما اصراری بر افزایش این آمار نداریم بلکه در ستاد نوروز ۹۵ و کمیته میراث فرهنگی و گردشگری به دنبال ارتقای کیفیت ارائه خدمات به گردشگران داخلی هستیم.

وی درباره زیرساخت‌های گردشگری و ساخت هتل در اصفهان گفت: در حال حاضر بالغ بر ۲۵ هتل و ۱۰ مهمان‌پذیر در دست ساخت داریم اما تا پایان امسال هتل نطنز به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه عملیات اجرایی ۲ هتل ۵ ستاره نیز در اصفهان در حال انجام است، تصریح کرد: تسهیلات این ۲ هتل در حال پیگیری است و اگر تسهیلات آن فراهم شود، سال آینده این ۲ هتل به بهره‌برداری می‌رسد.

وی پیرامون تلفیق اتحادیه‌های هتلداران، مهمان‌پذیران و تأسیسات گردشگری گفت: نه ما و نه هتلداران و مهمان‌پذیران موافق این تلفیق نیستند و در حال حاضر سیستم جدیدی در حال شکل‌گیری است که عملاً تلفیق این اتحادیه‌ها کاری بیهوده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *