پست وبلاگ

تلاش برای بهبود کیفیت ارائه خدمات نوروزی به گردشگران

فریدون اللهیاری در گفت‌وگو با تسنیم، پیرامون برنامه‌های ستاد نوروزی اداره‌کل میراث فرهنگی اصفهان اظهار داشت: از نظر آماری میزان ورود گردشگری داخلی در ایام نوروزی به اصفهان بسیار بالا است و ما اصراری بر افزایش این آمار نداریم بلکه در ستاد نوروز ۹۵ و کمیته میراث فرهنگی و گردشگری به دنبال ارتقای کیفیت ارائه خدمات به گردشگران داخلی هستیم.

وی درباره زیرساخت‌های گردشگری و ساخت هتل در اصفهان گفت: در حال حاضر بالغ بر ۲۵ هتل و ۱۰ مهمان‌پذیر در دست ساخت داریم اما تا پایان امسال هتل نطنز به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با بیان اینکه عملیات اجرایی ۲ هتل ۵ ستاره نیز در اصفهان در حال انجام است، تصریح کرد: تسهیلات این ۲ هتل در حال پیگیری است و اگر تسهیلات آن فراهم شود، سال آینده این ۲ هتل به بهره‌برداری می‌رسد.

وی پیرامون تلفیق اتحادیه‌های هتلداران، مهمان‌پذیران و تأسیسات گردشگری گفت: نه ما و نه هتلداران و مهمان‌پذیران موافق این تلفیق نیستند و در حال حاضر سیستم جدیدی در حال شکل‌گیری است که عملاً تلفیق این اتحادیه‌ها کاری بیهوده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *