پست وبلاگ

تورهای رایگان اردبیل‌گردی آغاز شد

قادر تقی‌زاده – معاون گردشگری استان اردبیل شناساندن ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری شهر اردبیل به میهمانان و گردشگران را از مهمترین اهداف برگزاری تورهای رایگان اردبیل گردی عنوان کرد و اظهار داشت: برگزاری این تورها تا پایان تعطیلات تابستان ادامه خواهد داشت.

تقی زاده زمان حرکت تورها را روزانه در دو شیفت صبح و بعداز ظهر از ساعت ۱۱ صبح و ۱۶ بعد از ظهر بیان کرد و افزود: ثبت نام برای شرکت در این تورها از میدان عالی قاپو جنب درب ورودی مجموعه جهانی شیخ صفی الدین اردبیلی انجام می‌شود.

به گزارش chtn – به گفته این مقام مسئول؛ گردشگران در این تور از جاذبه‌های تاریخی و گردشگری شهر اردبیل چون مجموعه جهانی شیخ صفی‌الدین اردبیلی، جمعه مسجد، پل‌های تاریخی، منطقه نمونه گردشگری دریاچه شورابیل، موزه‌های استان، موزه تاریخی طبیعی و بازار سنتی اردبیل دیدن خواهند کرد.

تقی زاده در پایان یادآور شد: تورهای رایگان اردبیل گردی با مشارکت شهرداری اردبیل، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان اردبیل برگزار می‌شود.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *