پست وبلاگ

توصیه پلیس به مسافران: امروز و فردا به شهرهای خود بازگردید

توصیه پلیس به مسافران: امروز و فردا به شهرهای خود بازگردید

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: امروز و فردا بهترین زمان برای بازگشت مسافران به شهرهای خود است.

سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بار ترافیکی روان در اکثر محورهای مواصلاتی کشور هستیم و تنها در یکی از محورهای شمالی، بار ترافیکی نیمه سنگین گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: بر اساس گزارش‌های موجود در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور هراز در محدوده چلاو تا تونل شماره یک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی با اشاره به نزدیک شدن به پایان تعطیلات تابستانی نیز گفت: نقشه ترافیکی کشور نشان می‌دهد امروز و فردا مناسب‌ترین روزها برای بازگشت مسافران است و توصیه پلیس به مسافران این است که حتی المقدور با مدیریت زمان سفر، بازگشت خود را برای امروز و فردا برنامه‌ریزی کنند.

رحمانی افزود: پلیس تمهیدات ترافیکی خاصی را برای روزهای پایان هفته در نظر گرفته است ولی توصیه می‌شود تا مسافران بازگشت خود را به روزهای پایانی موکول نکنند.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ تصادف در محورهای مواصلاتی کشور گزارش نشده است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *