پست وبلاگ

شرایط استفاده از تورهای سیاحتی و زیارتی سازمان بازنشستگی اعلام شد

به گزارش اکوتو ، شرایط استفاده از تورهای سیاحتی و زیارتی سازمان بازنشستگی کشوری اعلام شد.بازنشسته هایی که این شرایط را داشته بند می توانند از این تورها استفاده کنند.

– بازنشستگان و وظیفه بگیرانی می‌توانند از این تورها استفاده کنند که وضعیت پرونده بازنشستگی/وظیفه آنها «قطعی» باشد.

– درج اطلاعات مربوط به بازنشسته یا وظیفه بگیر شامل: «دفتر کل»، «کدملی» و «شماره حساب حقوق واریزی مندرج در سیستم احکام صندوق» در سامانه مربوط در وبسایت صندوق بازنشستگی کشوری (www.cspf.ir ) الزامی است.

– سقف کمک هزینه سفر به ازای هر بازنشسته و همراه مبلغ دو میلیون و پانصد هزار ریال و جمعاً پنج میلیون ریال است که از کل هزینه پرداختی سفر کسر و در حساب شرکت مجری تور منظور خواهد شد و بازنشسته و وظیفه بگیر مابه التفاوت هزینه سفر را پرداخت می‌کند.

– هر بازنشسته و وظیفه بگیر می‌تواند در دو مرحله و برای دو سال متوالی یا متناوب از تورهای سیاحتی و زیارتی استفاده نموده و چنانچه مایل باشد که بیش از دو بار از تورهای مزبور استفاده کند، باید هزینه سفر را به طورکامل پرداخت کند.

– حضور بازنشسته متقاضی در سفر الزامی است. وی می‌تواند از یک نفر همراه (شامل همسر، فرزند، پدر، مادر، خواهر یا برادر) به منظور مراقبت از خویش استفاده کند و از کمک هزینه سفر بهره مند شود و حضور همراهِ مازاد بر یک نفر مشمول پرداخت هزینه به نرخ آزاد تور خواهد بود.

– وظیفه بگیران می‌توانند حداکثر تا دو نفر در صورتی که اسامی آنها در آخرین حکم حقوق ایشان مندرج باشد، از خدمات تورهای مسافرتی بهره مند شوند.

– رعایت کلیه قوانین و مقررات مندرج در سامانه مربوط از جمله انصراف از اعزام و استرداد وجوه پرداختی و همچنین تعهد کسر هزینه ازحقوق بازنشستگی/وظیفه (به هردلیل که متقاضی از رفتن به سفر خودداری کند) الزامی است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *