پست وبلاگ

در مورد افراد کلاهبردار و سودجو در تورهای گردشگری هشیار باشید

به گزارش اکوتو ، شریفی رئیس حراست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام اظهار داشت: به هم استانی‌های عزیز در مورد افراد کلاهبردار و سودجو در تورهای گردشگری هشدار می‌دهیم که مراقب این گونه کلاهبرداری‌ها باشند.وی افزود: با توجه به اینکه ۲۴ دفتر خدمات مسافرتی گردشگری که زیر نظر این اداره کل میراث فرهنگی با داشتن مجوز رسمی هستند، در قالب تورهای گردشگری می‌توانند فعالیت کنند.

رئیس حراست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام عنوان کرد: متأسفانه در بعضی موارد شاهد افرادی کلاهبردار در قالب دفترهای گردشگری بوده‌ایم پس از تمامی هم استانی‌های عزیز و داویر دولتی که اقدام به برگزاری تورهای گردشگری می‌کنند تقاضا می‌کنیم قبل از هر گونه اقدام از صحت و سقم و گرفتن مجوز رسمی از این اداره کل اقدام کنند تا از هر گونه اتفاق احتمالی ممانعت شود.

وی گفت: این اداره کل اقدامات قانونی مبنی بر شکایت از دفا‌تر غیرمجاز در راستای تخلف صورت گرفته که بدون مجوز اقدام به برگزاری تورهای کرده‌اند را در دستور کار خود قرار داده و انتظار می‌رود در صورت مشاهده هرگونه تخلف اطلاع‌رسانی لازم را با این اداره کل به‌عمل آورده تا از مجاری قانونی اقدامات لازم به‌عمل آید.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *