پست وبلاگ

بازی محتاطانه در دستور کار هر دو تیم، تونی: به حاشیه ها تن ندهید

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم های تراکتورسازی تبریز و فولاد خوزستان فردا از ساعت ۱۷:۱۰ در ورزشگاه غدیر اهواز در مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.

اگر نگاهی به جدول مسابقات لیگ پانزدهم داشته باشیم، متوجه می شویم که هیچ کدام از دو تیم نتوانسته اند نتایجی در خور هواداران خود کسب کنند. البته این حساسیت برای تیم تراکتور به دلیل نائب قهرمانی در لحظات واپسین لیگ گذشته، بیش تر می باشد. تراکتوری که عباسی در مصاحبه اش عنوان کرده بود که “این فصل تیمی می بندم که قضاوت های داوری در نتایج آن بی اثر باشد و کار قهرمانیش به روز های آخر نکشد”، این روزها با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند و امیدوار است در اهواز با کسب یک برد شیرین خارج از خانه، به روز های اوجش برگردد.

تونی اولویرا، سرمربی تراکتورسازان قبل از سفر به اهواز نکته هایی در مورد این مسابقه عنوان کرد. تونی بازی با فولاد را سخت دانست و افزود: “پس از آنالیز کامل بازی های فولاد متوجه شدم بازی سختی مقابل این تیم اهوازی خواهیم داشت، با این حال باید بتوانیم فولاد را مقابل هوادارانش در اهواز شکست دهیم.” وی در مورد تعطیلات ۲۱ روزه لیگ برتر به دلیل اردوی تیم ملی عنوان داشت: “شرایط ما در تعطیلات خوب بود و با اینکه سه بازیکن ما در اردوهای تیم ملی ایران و فیلیپین حضور داشتند، از بازگشت بازیکنان مصدوم تیم به آمادگی کامل خوشحالم و از بازی های بعد می توانند ما را همراهی کنند.” اولویرا با ابراز امیدواری از بازیکنان تیمش برای کسب پیروزی افزود: “من مطمئنم که بازیکنانمان در این برهه سخت، بهترین عملکردشان را خواهند داشت و انگیزه آنها چند برابر شده تا بتوانیم نتایج تلخ هفته های قبلی را به فراموشی بسپاریم.”
تونی در کلام آخر خطاب به هوادران عنوان کرد: “به حاشیه ها تن ندهید و مطمئن باشید ما به شرایط آرمانیمان دست خواهیم یافت و این را در ادامه مسابقات با ایجاد تغییردر شرایط، ثابت خواهیم کرد.”

اما دراگان اسکوچیچ، سرمربی فولاد خوزستان در نشست خبری قبل از بازی ابراز امیدواری کرد که تیمش با کسب هر ۳ امتیاز این مسابقه، از شرایط بد دور خواهد شد. این مربی کروات در مورد تعطیلات لیگ گفت: “ما سعی کردیم حداکثر استفاده را از این تعطیلات داشته باشیم و مسائل روحی و جسمی بازیکنان را مورد ارزیابی قرار داده و روی آنها کار کردیم.” اسکوچیچ همچنین درباره بازی فردا افزود: “ما بازی تیم حریف را آنالیز کرده و سعی خواهیم کرد سه امتیاز دیدار را کسب کنیم البته در این راه کار سختی داریم چون تراکتور تیمی هست که منظم بازی می کند و مشکل خاصی ندارد.” وی همچنین در مورد احمد عبدالله زاده، بازیکن سرباز فعلی تراکتور عنوان داشت: “من بسیار علاقه مندم عبدالله زاده به تیمم برگردد، البته در صورتی که شرایط اجازه دهد چرا که من قوانین خدمت سربازی ایران را نمی دانم.” اسکوچیچ در پایان خاطرنشان کرد: “من امیدوارم پس از پیروزی مقابل حریف، جو ناسالم و حاشیه ها که در اطراف تیم به وجود آمده است، از تیم دور شوند چرا که تاثیرات منفی روی تیم ایجاد می شود.”

از گفته های سرمربی هر دو تیم می توان به این نتیجه رسید که فشارها و حواشی زیادی پیرامون تیم تراکتور و فولاد متوجه است و مطمئناً هیچ کدام از این دو تیم دوست ندارند که در بازی فردا، دست خالی به رختکن برگردند. چرا که در صورت شکست هیچ اتفاقی نمی تواند غیر منتظره باشد، از جریمه بازیکنان و تغییر کادرفنی گرفته تا تغییر های مدیریتی باشگاه.

بنابراین احتمال می رود در بازی فردا، مربیان دو تیم سیستم بازی خود را محتاطانه چیده تا در صورت عملی نشدن برنامه هایشان برای کسب پیروزی، به حداقل امتیاز قائل شوند. به خصوص آنکه تیم ها از تعطیلات ۲۰ روزه برگشته اند و تساوی بدون گل امروز تیم استقلال خوزستان و ملوان انزلی نیز حاکی از شرایط تیم ها در این وقفه لیگ می باشد.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *