پست وبلاگ

طولانی‌ترین آبشار مصنوعی کشور در کیاسر احداث می‌شود

شهردار کیاسر گفت: به منظور استفاده از ظرفیت‌های توریستی تفرجگاه‌های شهر کیاسر طولانی‌ترین آبشار مصنوعی شمال کشور در بام شهر کیاسر احداث می‌شود.خلیل انتظاری اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های منطقه توریستی تفرجگاه شهر کیاسر و وجود چشم‌انداز زیبا و طبیعی در بام شهر در آینده نزدیک ساخت این آبشار مصنوعی در دستور کار شهرداری قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه با رویکرد جذب گردشگر پارکی در دست اقدام است، افزود: با احداث جاذبه‌های گردشگری در بام شهر می‌توان زمینه جذب توریسم را در منطقه افزایش دهیم.
انتظاری با بیان اینکه در زمان پذیرش خدمت‌گذاری در شهرداری کیاسر، کارکنان شهرداری ۱۲ ماه حقوق دریافت نکرده و شهرداری بدهی ۳۰ میلیاردی داشته است، گفت: خوشبختانه با تلاش و پیگیری‌های مستمر شورای اسلامی شهر و شهرداری شهر کیاسر، توانستیم تمام حقوق معوق کارکنان شهرداری این شهر را پرداخت کنیم.
وی افزود: شهرداری از محل کمیسیون ماده صد در این شهر درآمد چندانی ندارد و علاوه بر جذب اعتبارات ملی، مدیریت بر هزینه‌ها نیز توانسته است در تامین بودجه شهرداری و عملیاتی کردن پروژه ها کمک قابل توجهی کند.
انتظاری بیان کرد: پیگیری در تخصیص اعتبارات ملی، بیانگر توانایی یک شهردار در جهت افزایش درآمد شهرداری است که استفاده از این منابع علاوه بر اینکه از شهرفروشی جلوگیری می‌کند، از فشار مالی به شهروندان نیز کم خواهد کرد.
وی گفت: شهرداری کیاسر یکی از شهرداری‌هایی بوده که از لحاظ منابع درآمدی در سطح پایینی قرار دارد و نیازمند تزریق کمک‌های ملی و استانی است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *