پست وبلاگ

کنفراس مطبوعاتی پس از بازی اولویرا و جلالی؛ تونی: تیم چلسی هم فصل پیش قهرمان شد ولی حالا وضعیت خوبی ندارد

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ تیم تراکتورسازی دیروز در رقابتهای جام حذفی توانست تیم سایپا را در زمین خودش از پیش رو بردارد تا گام محکم و بلندی را برای کسب عنوان قهرمانی جام حذفی امسال طی کرده و به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

صحبت های تونی اولویرا، سرمربی محبوب تراکتورسازان و مجید جلالی را پس از این دیدار در زیر می خوانید:

اکوتو

دیروز در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی تونی اولویرا در مورد بازی با سایپا عنوان کرد: بازی مقابل این تیم خیلی سخت بود و بازیکنانم با وجود اینکه در نیمه اول تمرکز کافی را نداشتند اما در نیمه دوم از لحاظ تاکنیکی و فیزیکی خوب کار کردند. بازیکنان در این بازی روحیه بسیار بالایی داشتند و این برای پیروزی در این دیدار بزرگ و حساس به آنها کمک کرد.

وی افزود: تمام بازی های جام حذف حالت فینال گونه دارند و به هیچ وجه با رقابتهای لیگ برتر قابل قیاس نیستند. چرا که در بازی های لیگ فرصت کافی برای جبران وجود دارد ولی در جام حذفی چنین فرصتی به تیم ها داده نمیشود.

تونی در پاسخ به این سوال که چرا فاصله تیمش در لیگ برتر با صدرجدول افزایش یافته و نسبت به فصل قبل تغییرات زیادی را به خود دیده است اظهار کرد: در ورزشی مانند فوتبال دو دو تا همیشه چهار تا نمی شود. کی فکر آن را می کرد که استقلال خوزستان تا اینجای رقابتها خوب کار کند و در این جایگاه بایستد یا تیمی مثل نفت تهران که فصل پیش از مدعیان قهرمانی بود در جایگاهی دور از انتظار قرار گیرد. در فوتبال همه جای دنیا هم همین است، چلسی فصل پیش قهرمان لیگ برتر شد ولی حالا جایگاه خوبی ندارد.

وی در پاسخ به این سوال که تیمش شانس قهرمانی در لیگ برتر را دارد خاطر نشان کرد: من هر روز با تمام توانم سعی می کنم که به بازیکنان تیمم کمک کنم و این وظیفه یک مربی می باشد ولی در فوتبال چیزی مشخص نیست و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

وی در پایان در مورد علت تعویضهای مکرر کاپیتان اول تیمش در طول این مسابقه افزود: فصل گذشته مهدی کیانی کاپیتان اول ما بود ولی این فصل تیم ما تغییرات زیادی داشته و بازیکنان زیادی اضافه شده اند و به همین دلیل کار ما را برای انتخاب کاپیتان کمی مشکل می کند. به هر حال من برای کاپیتان تیمم در طول مسابقه ایده دارم و این بازی به دلیل محرومیت ایرانپوریان، میرهانی هاشمی را به عنوان کاپیتان تیم برگزیدیم.

اکوتو

مجید جلالی، مربی سایپا هم در مورد این بازی اذعان داشت: بازیکنانم موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف ایجاد کردند ولی به هر حال باید این باخت را قبول کنیم. ما در حالی در طول مسابقه دو گل ساده را دریافت کردیم که من در تمرینات به بازیکنانم تذکر داده بودم. در دقایقی از بازی می توانستیم نتیجه را جبران کنیم اما بازیکنانم موقعیت های زیادی را از دست دادند. باید بگویم این چکیده کار ما بود چرا که در طول تمام بازی های لیگ و جام حذفی خیلی راحت گل می خوردیم ولی به سختی گل می زدیم.

وی افزود: ما باید از این بازی انرژی مضاعفی را دریافت کنیم تا بتوانیم نتیجه های بهتری را کسب کنیم. تقریباً تمام بازی ها همینطور هستند و خوب کار کرده ایم ولی در بحث نتیجه و کسب پیروزی مشکل داشته ایم و این خیلی سخت است.

جلالی در مورد درگیری بازیکنان با یکدیگر در بیشتر لحظات مسابقه بیان داشت: بیشتر این درگیری ها از جانب بازیکنان تراکتور شروع می شد نه بازیکنان ما.

وی در پایان در مورد داوری این بازی حاضر به صحبت نشد و گفت: ذهنیت من در مورد داوری مثبت نیست به همین خاطر ترجیح می دهم در مورد آن هرگز صحبت نکنم.

درباره ی محمد رحمانی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *