پست وبلاگ

تونی رفت و باز میگردد ، اما او یک مشکل بزرگ دارد

بازی روز سه شنبه تراکتور در برابر ذوب آهن که به گفته خیلی از کارشناسان فوتبال یکی از تاکتیکی ترین تیم های حال حاضر لیگ ایران است، یکی از جذاب ترین بازی هایی بود که در چند سال اخیر تراکتور به نمایش گذاشت و در بیشتر زمان بازی حریف خود را مقهور بازی شناور خود کرد.

این مطلب را بی شک همه حتی منتقدین جدی اولیویرا نیز اذعان دارند. این بازی اکثر هواداران را به یاد بازی های جذاب تراکتور در فصل اول حضور تونی می انداخت. زمانی که تراکتور خوب و تماشاگرپسند بازی می کرد و همیشه بر رقیبانش مسلط می شد. اما نکته ای که در این بازی و البته در برخی از بازی های تراکتور به رهبری اولیویرا در فصول اخیر به چشم می آید این است که تراکتور در لحظات حساس تمرکز کافی را برای حفظ نتیجه ندارد.

بازی نفت و تراکتور، تراکتور و الاهلی در فصل گذشته نمونه ای از این بازی ها هستند که در آن تراکتور بازی برده را با سوء مدیریت کادر فنی در کوچینگ تیم از دست داد. در واقع فوتبال فقط تمرین و ارنج کردن نیست بلکه مربی باید در لحظات مهم توانایی هدایت و مدیریت تیم را داشته باشد.

موضوعی که به نظر تونی اولیویرا علی رغم این که مربی با دانش و به روزی از نظر تاکتیک های فوتبالی است اما در مدیریت بحران توانایی لازم را ندارد. بازی تراکتور-ذوب آهن تردیدها را نسبت به این که تونی اولیویرا یک مربی کاملی است بیش از پیش کرد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “تونی رفت و باز میگردد ، اما او یک مشکل بزرگ دارد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *