پست وبلاگ

تونی و کار نیمه تمام ، قهرمانی سرنوشت تراکتور است؟

دو عنوان نائب قهرمانی در لیگ برتر و یک عنوان قهرمانی در جام حذفی به عنوان اولین جام تراکتورسازی در سطح اول فوتبال کشور نتیجه عملکردی است که آنتونیو ژوزه کونسِیسائو اولیوِیرا معروف به تونی در سه دوره حضور خود در تیم تراکتورسازی داشته است.البته سه دوره حذف پیاپی از مرحله گروهی جام باشگاه های آسیا را نیز باید به کارنامه این مربی افزود.

پیرمرد سیبیلوی پرتغالی, که عنوان نائب قهرمانی در لیگ اروپا با بنفیکا را در کارنامه خود دارد, در همان سال اول حضور خود در تراکتورسازی با حرکات خاص خودش کنار زمین و فوتبال روانی که تیمش بازی می کرد جای خود را در قلب هواداران پرشور تبریزی باز کرد.تیمش ۴ گل به حریف زده بود اما تا نقطه کرنر رفت تا به بازیکنش بگوید هرچه زود تر توپ را ارسال کند.اما کار نا تمامی دارد که باید انجام دهد.او باید اولین قهرمانی تاریخ باشگاه در لیگ را به هواداران هدیه کند.جامی که فصل گذشته تا نزدیکی هایش رفت اما دستش کوتاه بود.

امسال اما علی رغم جدا شدن مهره های اصلی تیم در فصل گذشته باشگاه تا حد زیادی خواسته های سرمربی را در جذب بازیکنان تراز اول داخلی و با کیفیت خارجی برآورده کرده است.اما از دست دادن ۷ امتیاز از ۱۲ امتیاز ممکن در همین ابتدای لیگ کار را برای تونی سخت کرده است.امتیازهایی که در آخر فصل نبودن یکی از آنها مثل فصل گذشته قهرمانی را از تیم می گیرد.

تونی که در سه فصلی که در خدمت تیم بوده یا مثل دوره اول دو بازی مانده به پایان لیگ اخراج شده یا مثل دوره دوم و دوره فعلی از اواسط فصل به تیم ملحق شده امیدوار است امسال فصل را به طور کامل در کنار تیم اما امسال خواسته هواداران علاوه بر کسب جام قهرمانی در لیگ حضور موفق در رقابت های آسیایی است, و کف خواسته شان صعود از مرحله گروهی است.امری که کار تونی در تراکتور را سختر می کند. باید نشست و دید که آیا تونی برف تبریز را می بیند و می تواند برای اولین یک فصل کامل را در تبریز بماند.خبر های ضدونقیضی نیز از طرف باشگاه شنیده می شود که حاکی از دادن اولتیماتوم به او در پی کسب نتایج ضعیف در ابتدای لیگ است.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *