پست وبلاگ

زمزمه های اخراج تونی؛ از شایعه تا واقعیت

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو؛ در آغاز هر فصل مربیان بسیاری پشت خط لیگ برتر می مانند، به هر صورت تعداد تیم ها در لیگ برتر محدود است و هر ساله بر شمار کسانی که داعیه مربیگری در لیگ برتر را دارند افزوده می شود.

تونی اگرچه تا اینجای فصل نتایج قابل قبولی نگرفته است اما باید به این مسأله توجه کرد که تماماً مقصر جلوه دادن کادر فنی در اوضاع نابسامان فعلی مسأله را حل نمی کند.

تقریباً تمامی بازیکنان فصل قبل تغییر کردند، تراکتور ستاره های بسیاری را از دست داد و جایگزین های مناسبی را نتوانست جایگزین کند. از سوی دیگر با توجه به اتفاقات پایان فصل، پرشورها در این فصل آن استقبال و حمایت همیشگی را از تیمشان نداشته اند.

با توجه به تغییرات گسترده در تراکتور و ثبات در سپاهان نمی توان در اوایل فصل انتظارات مشابه از دو تیم داشت. ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که همین سپاهان در ابتدای تمامی فصولی که در پایان آن، قهرمان لیگ برتر شده در رده های پایینی جدول حضور داشته است.

اینکه تعویض تونی یا مجبور کردن او به استعفا تا چه اندازه می تواند در این برهه به تیم کمک کند واقعاً معلوم نیست اما به هر صورت این مربی توانایی های خود را قبلاً نشان داده است. از طرفی جایگزین او باید یک و سر و گردن بالاتر از تونی باشد که با توجه به سابقه مدیریت در جابه جایی ها، آنها مربی ای در سطح پایین تر استخدام خواهند کرد که اوضاع را وخیم تر از قبل خواهد کرد. باید دید واکنش هواداران تراکتور در قبال شایعه های اخیر چگونه خواهد بود. آیا آنها می توانند بسادگی از کنار مصاحبه های پیشین امیر قلعه نوعی و ستار همدانی عبور کنند یا آنکه اتخاذ چنین تصمیماتی بیشتر به ضرر مدیریت تیم خواهد بود.

اگرچه ممکن است جوسازی هایی در آستانه دیدار حساس تراکتور با پرسپولیس برای بر هم زدن تمرکز تراکتوری ها صورت پذیرد که باید با مصاحبه های قاطع تری از جانب سخنگو و مدیریت باشگاه همراه باشد.

درباره ی طاهر صاحبی

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *