پست وبلاگ

تونی شاید این آخرین فرصتت باشد

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، دو تیم  بحران زده زده تراکتور وفولاد خوزستان درحالی قرار است روز ۲۴ مهر به مصاف هم دیگر بروند که با وجود گذشت دو ماه از شروع لیگ هنوز با مشکلات مدیریتی وباشگاهی روبرو هستند.این دو تیم مدعی کسب قهرمانی در لیگ های گذشته حالا برای سقوط نکردن می جنگند البته هنوز لیگ تازه شروع شده است ونتیجه گیری ها برای سرنوشت تیم ها زود است ولی این مسئله اگر با بی توجهی مسئولان این دو تیم مواجه شود حتما باید شاهد سقوط این تیم های پر هوادار باشیم .تیم فولاد با کسب نتایج ضعیف در لیگ برتر تنها توانسته با ۳ امتیاز در رده ۱۶ ام لیگ برتر قرار گیرد و تیم تراکتور سازی تبریز با ۷ امتیاز در رده ۱۰ ام لیگ قرار گیرد. در هفته هشتم جدال اولویرا و اسکوچیچ جذابترین خواهد بود و باخت هرکدام می تواند بلیط برگشتن به کشورش را منجر شود.
دو مربی محبوبی که هر کدام در برهه ای از زمان درایران درخشیده اند و می خواهند نشان دهند همچنان همان آدم قبلی هستند و اعتماد به آن ها جواب خواهد داد.
باید دید نبرد این دو سرمربی گران قیمت و خوشفکر چه نتیجه ای به دنبال خواهد داشت ، البته شرایط می تواند با توجه به میزبانی فولاد به نفع مرد کروات باشد تا مرد پرتغالی!

 

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *