پست وبلاگ

چهارمین دوره کنفرانس بین‌المللی گردشگری‌ با میزبانی تونس برگزار می‌شود

به گزارش اکوتو ، سازمان جهانی گردشگری وابسته به سازمان ملل چهارمین دوره کنفرانس بین‌المللی گردشگری‌اش را با میزبانی تونس برگزار می‌کند.

«گردشگری و رسانه» شعار این گردهمایی جهانی است که ۱۲ و ۱۳ نوامبر (۲۱ و ۲۲ آبان‌ماه) برپا می‌شود. این کنفرانس با حمایت «CNN» و دیگر رسانه‌های کلیدی جهان برنامه‌ریزی شده است.

برداشتن فاصله بین مسئولین صنعت گردشگری و جامعه رسانه‌ای و بهبود روابط این دو از جمله مهم‌ترین اهداف برپایی این کنفرانس است. وزیر گردشگری تونس در این‌باره گفت: اهداف دولت تونس از میزبانی این گردهمایی روشن است. ما می‌خواهیم کشورمان را به مقصدی مهم در عرصه‌ بین‌المللی تبدیل کنیم.

وی افزود: تصویری که از تونس وجود دارد، کشوری با ۳۰۰۰ سال تاریخ است که در مسیر تمدن‌های بسیاری قرار داشته است. این سیر تاریخی تاثیر زیادی روی مردم ما گذاشته و باعث شده ملت ما را صبور، خون‌گرم، با فکری باز و میهمان‌نواز بشناسند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *