پست وبلاگ

تو هم با ما باش

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، هر آنكس كه در خانه بنشیند مدیون است.مدیون هواداری كه در ورزشگاه تا پای مرگ فریاد میزند.هواداری كه حنجره پاره میكند تا شاید كاستی تیمش را جبران نماید.

ما فقط یك میدان داریم تا خود را بروز دهیم.مردمان این خطه را فقط با تراکتورش میشناسد.با تشویق های خاص خاص خاص هوادارن مجنونش.
مطمئن باش آرزوی من و تو این تیم است  كه به آن افتخار كنیم ،  بودن در كنار تیمت و ابراز وجودت در یادگار امام ، بزرگی خطه آذربایجان است

خیلی وقت است که خانه نشینی و ته چین این خانه نشینی برایت جز حسرت نبوده است.اما سه شنبه  موعدش است كه من و تو هم در شادی تیممان سهیم باشیم.در شادی خاصی كه مخصوص ما تراکتوری هاست.در شادی ورزشگاهی كه دیوانه وار بازیكنان حریف را دستپاچه میكند.

وقتی در ورزشگاه با تمام وجودم فریاد میكشم و دستپاچگی بازیكنان حریف را میبینم انگار كه دنیا را به من داده اند.سه شنبه تو هم با ما باش.

با فریادهای ما و با شادی بعد از پیروزی ما. من و تو خار نیستیم. یاریم. یار تیم تنها مانده این روزهایمان.
سه شنبه تو هم با ما باش

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “تو هم با ما باش

  1. تبریزلی قارداشلاردان بیر سوال؟؟
    نیه ارومیه دن سولدوزدان جلفادان زنجانان تهرانان هر یئردن ورزشگاها گئدن چوخالیر ولی تبریز گون به گون استادیوما گئده نی آزالیر، من بینابلیام، زامان اولوب ۳ ساعت پیاده گتمیشم ورزشگاهدان تا ماشین تاپیب بینابا دونم!!
    اما انصاف دئیلی بیز آذربایجانلی لار و بوتون تورکار تبریزه گووه ناخ تبریزده آذربایجانین قیرمیزی سوگیلیسین یادگاردا تک قویا!!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *