پست وبلاگ

تراکتور سومین تیم خشن لیگ برتر

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، براساس تحقیق ونتیجه های به دست آمد خشن ترین تیم های ۸ هفته اول لیگ برتر به شرح زیر می باشند:
** خشن‌ترین تیم‌‌های لیگ برتر ۹۴-۹۵
۱- تیم فوتبال پرسپولیس در فصل پانزدهم تا هفته هشتم مسابقات لیگ برتر با دریافت ۲۴ کارت در صدر جدول خشن‌ترین تیم‌های لیگ پانزدهم قرار دارد.
۲- تیم فوتبال استقلال تهران در فصل پانزدهم با دریافت ۲۰ کارت جایگاه دوم خشن‌ترین تیم‌های لیگ برتر این فصل را به خود اختصاص داده است.
۳- تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز تا هفته هشتم مسابقات لیگ پانزدهم با دریافت ۱۷ کارت سومین جایگاه را به خود اختصاص داده است و این تیم نیز جزو خشن‌ترین تیم‌های لیگ برتری جای دارد.
۴- تیم فوتبال صبای قم نیز همانند تیم تراکتورسازی در فصل پانزدهم ۱۷ کارت دریافت کرده است و نام این تیم نیز جزو خشن‌ترین تیم‌های لیگ برتر ۹۴-۹۵ می‌باشد.
۵- تیم فوتبال استقلال خوزستان با دریافت ۱۵ کارت جزو خشن‌ترین تیم‌های لیگ پانزدهم است و این تیم جایگاه پنجم را در این فصل از آن خود کرده است.
۶- تیم فوتبال فولاد خوزستان نیز با کسب ۱۵ کارت تا هفته هشتم مسابقات لیگ پانزدهم در جایگاه ششم خشن‌ترین تیم‌های لیگ برتر محسوب می‌شود.
۷- تیم فوتبال ملوان انزلی نیز با دریافت ۱۵ کارت جزو خشن‌ترین تیم‌های لیگ پانزدهم جای گرفته است.
۸- تیم فوتبال سیاه‌جامگان که در فصل پانزدهم اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند با دریافت ۱۴ کارت جزو خشن‌ترین تیم‌های لیگ پانزدهم قرار گرفته و این تیم با این تعداد کارت جایگاه هشتم خشن‌ترین تیم‌ها را به خود اختصاص داده است.
۹- تیم فوتبال گسترش‌فولاد تبریز با دریافت ۱۲ کارت جایگاه نهم خشن‌ترین تیم‌ها را کسب کرده است.
۱۰- تیم فوتبال سپاهان اصفهان در فصل پانزدهم ۱۱ کارت دریافت کرده است و این تیم با کسب این تعداد کارت جایگاه دهم خشن‌ترین تیم‌های لیگ برتری را به خود اختصاص داده است.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *