پست وبلاگ

تراکتور طراوت ندارد و می بازد

بازی ضعیف تراکتورسازان در حضور هوادارانی که از شدت سرما بیشتر از نود دقیقه به خود لرزیدند سبب شد تا مهمان این تیم استقلال تهران لقب فینالیست جام حذفی را از آن خود کند. استقلال طبق معمول هوشمندانه بازی کرد و در عوض تراکتور در بین یازده بازیکن خود از بازیکنانی بهره می برد که به قول مجری شبکه سهند در حد لیگ برتر هم نبودند،حال چه برسد به تیم مدعی مانند تراکتور.
بازی سرتاپا غیرتمندانه شجاع خلیل زاده و در پاره ای از اوقات اخباری و شفیعی باعث میشد تا حداقل کمی به آینده امیدوار بود ولی واقعا بی انصافی است که در این هوای یخ زده اینچنین هوادار را سر به زیر روانه خانه اش کرد.کاملا مشخص است که تراکتور ضعف های زیادی در بازی تیمی دارد. هماهنگ نبودن و از همه مهمتر هم دل نبودن بعضی بازیکنان کار را برای قلعه نویی در آینده سخت خواهد کرد. قطعا خریدهایی باید مدنظر کادر فنی قرار گیرد تا حداقل سوای کیفیت فنی ،همدلی و هماهنگی از دست رفته مجددا به این تیم بازگردد.
این نتایج نامناسب تا بدین جا، تجربه خوبی بود برای مدعیانی که فکر میکردند کیفیت فردی یگانه اولویت برای موفقیت است ولی بازی ضعیف بازیکنانی که نیازی به نام بردنشان هم نیست ،نشان داد که در ورزشهای تیمی باید از هر فاکتوری به بهترین نحو استفاده کرد و نباید دل خوش بود به نامهایی که سابقه ملی پوش بودن را با خود به یدک میکشند و در عمل چیزی برای ارائه ندارند!!
سرباز گرایی دیگر بس است و این استراتژی عمیقا نشانگر این است که این نوع صرفه جویی ها دیگر پاسخگوی تیم و هواداران نیست. باید چاره ای اندیشید و راه حلی مدیریت گونه در پیش گرفت تا از این عذاب ها رهایی یافت.
تنها امید باقیمانده به نیم فصل دوم لیگ است تا شاید بتوان با تغییرات عمده در لیست بازیکنان و تمرکز روی لیگ برتر به موفقیت نزدیک تر شد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *