پست وبلاگ

وقتی تعطیلات تحمیلی لیگ به سود تراکتور تمام می شود

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، بعد از تغییرات بیش از ۵۰ درصدی در ترکیب تیم تراکتورسازی تبریز، بازیکنان این تیم به هماهنگی زیاد برای حضور در بازی های رسمی  در نیم فصل دوم را پیدا کرده اند. تمرینات این تیم در تعطیلات نیز به موقع استارت خورده و سرخ پوشان تبریزی در حال حاضر در اردوی کیش حضور دارند.

بازی های تدارکاتی بهترین موقعیت برای تراکتورسازی هست تا بتواند قبل از شروع مسابقات لیگ برتر در نیم فصل دوم ، بازیکنان این تیم به هماهنگی لازم و مدنظر با یکدیگر برسند.

 با توجه به آمدن سرمربی جدید تیم تراکتور شانس بزرگ امیر قلعه نویی و کادرفنی اش رو کرده و بهترین فرصت برای هماهنگ کردن بازیکنان به وجود آمده است.

این امر یک امتیاز مثبت برای بازیکنان هست تا بتوانند با انجام تمرینات متداوم، بازیکنان این تیم به هماهنگی های لازم نیز برسند. تراکتور نیز به غیر از شاهین ثاقبی و محمد رضا اخباری  که در چارچوب بازی های تیم امید به قطر سفر کرده اند دیگر بازیکنان اصلی اش را در اختیار دارد.

چند خبر از تراکتورسازی

* تراکتورسازان امروز صبح تمرین بدنسازی انجام دادند.

* قرار است بازیکنان تیم تراکتور فردا را استراحت کنند.

* صحبت های اولیه برای برگزاری بازی دوستانه با فولاد انجام گرفته و به احتمال زیاد دو تیم در کیش به مصاف هم خواهند داد.

* تراکتورسازان روز هشت بهمن کیش را به مقصد تبریز ترک خواهند کرد.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *