پست وبلاگ

تراکتور بازهم پادگانش را تقویت می‌کند/سرباز جدید این بار از سپاهان

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ، مدیرعامل تراکتورسازی که علاقهٔ خاصی به جذب بازیکنان سرباز دارد این بار سراغ مهاجم تیم سپاهان رفته است.
مهدی شریفی مهاجم تیم سپاهان اصفهان که یکی از مهاجم‌های خوب لیگ برتر محسوب می‌شود قصد داری برای گذراندن خدمت مقدس سربازی خود به یکی از تیم‌های نظامی لیگ برتری ملحق شود، ازاین ‌رو مدیرعامل تراکتورسازی باب مذاکره را با این مهاجم جوان و گل زن بازکرده تا در صورت توافق طرفین وی به تیم تراکتورسازی بپیوندد، این در حالی است که هواداران تراکتورسازی دل‌خوشی از بازیکنان سرباز ندارند و معتقدند این بازیکنان این فصل آسیب‌های زیادی را به این تیم وارد کرده‌اند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “تراکتور بازهم پادگانش را تقویت می‌کند/سرباز جدید این بار از سپاهان

  1. این بازیکنای سربازی که به خواست خودشون اومدن تراختور خوبن و باید حساب اونارو از سرباز فراریها و جعل کننده کارت جدا کرد. اینها با وجود اینکه معافیت تحصیلی دارند و با توجه به تامین مالی از سوی باشگاه می یان به تراختور. فکر نکنید که پولی دریافت نمی کنن، هم پول می گیرن هم اینکه دوران سربازی رو پشت سر می ذارن یعنی یک تیر و دو نشون اینم واسه تراختور خوبه که جذابیتش واسه بازیکنا بیشتر می شه البته نه برای سرباز فراریها.

  2. تازگی ها این سایت شما هم مشکوک میزنه خبر هایی میزینبد که صداش چند روز دیگه در می یاد نمونش همین خبر شما این خبر رو دو روز پیش زدین اما همه اامروز ازش خبردار ش دن که شریفی می یاد تراکتور این سایت فک کنم به یه جایی وابستس یا شایدم داره از داخل باشگاه اداره میشه الله و علم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *