پست وبلاگ

تراکتور مدل لیگ ۱۵ ، بدتر از مدل لیگ ۱۲ خواهد بود؟

گروه ورزش و سرگرمی اکوتو ؛ تیم تراکتور سازی تبریز در حالی لیگ ۱۵ را ادامه میدهد که پیش از این در فصل گذشته یعنی فصل ۹۳-۹۴ بهترین عملکرد را داشت و در انتهای نیم فصل اول توانست قهرمان نیم فصل شود ، شاگردان رسول خطیبی با ۸ برد ۴ مساوی و ۳باخت و ۲۸ گل زده و ۱۳ گل خورده در نهایت توانستند با ۲۸امتیاز قهرمان نیم فصل بشوند.
البته بدترین نتیجه تراکتور در نیم فصل اول مربوط میشود به فصل ۸۹-۹۰ که تراکتور با هدایت فراز کمالوند با ۲۵ امتیاز از ۱۸ بازی در رده ۶ام قرار گرفت که البته با توجه به اینکه تراکتور در آن موقع تازه به لیگ برتر صعود کرده بود انتظار چندانی از تراکتور مدل ۸۹ نمی رفت .
ولی اگر نتایج ۴-۵ سال اخیر تراکتور سازان رو بررسی کنیم میبینیم که لیگ ۱۴ بهترین نتایج را گرفتند و لیگ ۱۲ به نوعی بدترین نتیجه بوده که رتبه ششم نیم فصل راکسب کردند صد البته اینکه تراکتور در آن زمان با ۲۸امتیاز و با هدایت تونی آن رتبه رعنا بدست آورد.
یکی از مشکلاتی که هواداران تراکتور با مطرح کردن آن ، بحث آن را جدی کرده اند مدیریت می باشد که به شدت خواستار تغییرات گسترده در آن هستند. عباسی به شدت مورد انتقاد هواداران می باشد و هواداران به هیچ وجه از او راضی نیستند. از سوی دیگر نظامی بودن تیم باعث شده است که مدیریت تیم بر طبق سیاست های کلی مدیران ارشد باشد و تغییرات در این تیم سخت باشد.

پیش بینی میشود که اگر تراکتورسازی به عدم نتیجه گیری اش در لیگ ۱۵ ادامه دهد شاهد بدترین نتایج تمام نیم فصل های این تیم خواهیم بود…..

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *