پست وبلاگ

همه می آییم…/می آییم به عشق تراکتور

به گزارش گروه ورزش وسرگرمی اکوتو ،  این مسابقات از سطح بالایی برخوردار است.الجزیره تیم بزرگ و قدرتمندی است و از بهترین تیم‌های کشورامارات به شمار می رود ولی تراکتور هم مرتب تمرینات خود را انجام داده و در رابطه با تیم الجزیره اطلاعاتی را کسب کرده‌ که به کمک آنها قطعا می‌آید.

 امیدواریم در روز بازی هواداران تیم تراکتورسازی به ورزشگاه بیایند و به تیم کمک کنند تا گام اول را محکم برداریم و در این روزهای سرد تبریز الجزیره را گلباران کنیم.

 همه تیم ها آرزو دارند که در لیگ قهرمانان آسیا حضور پیدا کنند و هر سال همه تلاششان را برای حضور در این مسابقات انجام می دهند و هر سال این حضور نصیب چند تیم می شود و همین عامل خودش انگیزه بالایی را به تیم تزریق می‌کند.

این یک موضوع طبیعی است که سرخپوشان تمام تمرکزشان را برای لیگ قهرمانان بگذارند و تمام تلاشمان را انجام دهند تا حضور امسال آنها در جام باشگاه ها مثل حضور سال های قبل نباشد و امیدواریم به کمک خدا بتوانیم بازی های خوبی از تیم محبوبمان ببینیم تا هم نام تراکتور را بزرگ تر کنیم و هم نماینده خوب و شایسته ای برای کشورمان باشیم.

بازیکنان تیم تراکتورسازی از هواداران این تیم خواسته اند تا روز چهارشنبه ورزشگاه را پر کنند . همه ما می دانیم که تراکتور بدون هوادار معنایی ندارد و تراکتور را همه جا با نام هوادارانش می شناسند. هواداران همیشه سرخپوشان را در سرما و گرما شرمنده خودشان کرده اند و امیدواریم در این بازی هم مثل همه بازی های مهم بیایند و تراکتور را مورد لطف و حمایت خودشان قرار دهند و بی نظیر بودن خودشان را به رخ تیم الجزیره هم بکشند و مطمئنا تیم هم تلاش خود  را می کند تا با یک بازی تماشاگر پسندانه و یک پیروزی دل هواداران را شاد کنند.

 هر تیمی که به این مسابقات راه پیدا می کند طبیعتا تیم قدرتمندی است که توانسته سهمیه آسیایی را از کشورش کسب کند پس بنابراین هیچ گروهی آسان نیست و تراکتور هم در گروهی قرار پیدا کرده است که نسبت به گروه سال گذشته سخت‌تربه نظر می رسد.

 بازی های لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا از بازی های لیگ برتر خیلی سخت تر هست ولی تیم باید در این مسابقات از کوچکترین موقعیت هایی که به دست می‌آورد به نحو احسن استفاده کند تا بعد ها افسوس موقعیت های خود را نخورد.

تراکتور مطمئنا پس از بازی با سپاهان تمام تمرکزش را  بر روی تک تک بازی‌های آسیایی قرار داده است تا بتواند با انجام بازی‌هایی روان و منطقی نتایج خوبی کسب کند و بتواند قدرت تراکتور را به تیم های آسیایی که هزینه های خیلی زیادی برای تیم هایشان کرده‌اند نشان دهد.

 بازیکنی که روحیه نداشته باشد نمی تواند کاری بکند ولی اگر با روحیه به زمین برود می تواند دست به کارهای بزرگی بزند. مسئولان باید همه تلاششان را بکنند تا روحیه را در بازیکنان به وجود بیاورند تا به امید خدا بتوانیم از گروه صعود کنیم.

شاگردان امیر قلعه نویی از دوره های قبل این رقابت‌ها تجربیات زیادی به دست آورده اند و می دانیم که در جام باشگاه های آسیا به خاطر حساسیت بالایی که دارد دیگر جایی برای اشتباه کردن نیست و هر اشتباه حکم مرگ و زندگی را دارد و کوچکترین اشتباه می تواند بزرگ‌ترین ضرر را به تیم بزند.

درباره ی مهدی ذاکری

خواست خدا ، باعث شد قطعه ای از ایران زیبایمان را ببینم و بشناسم ، علاقه ام برای ایران شناسی بیشتر شد تا شاید عمل کرده باشم به گفته خدای مهربانم " سیرو فی الارض..." . از آنجایی که این سیر در آفاق ، هزینه بردار است ، اقتصاد نیز اصل مهمی است که اخبارش را تقدیمتان می کنم.

مقالات مرتبط

3 دیدگاه در “همه می آییم…/می آییم به عشق تراکتور

  1. همه چي را بگذاريد كنار عشقمون تراختور را تنها نگذاريم فردا حتما بايد بريم حالا وقت تصفيه حساب نيست امروز تراختور به من و تو نياز دارد به حمايت تك تك هواداران نگيم من نرم عيب ندارد فردا بايد دره كرگ را به الجزيره جهنم مي كنيم حتما بياييد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *