پست وبلاگ

تراکتور حریف ندارد / دربی سکوی پرش تراکتور به صدر شد

مسابقه دو تیم ماشین‌سازی و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار شد.

در این بازی تیم تراکتورسازی با دو گل موفق به شکست ماشین‌سازی شد. هر دو گل‌ تراکتورسازی را محمد ایران‌پوریان در دقیقه ۳۰ از روی نقطه پنالتی و هم‌چنین در دومین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه دوم به‌ثمر رساند.

در این بازی پربرخورد، لوسیانو ادینیو، خالد شفیعی و مهدی کیانی از تراکتورسازی و آندرانیک تیموریان، بهرام احمدی و هادی کاخا از ماشین‌سازی کارت زرد گرفتند. حامد پاکدل هم در اواخر نیمه اول از بازی اخراج شد تا ماشین‌سازی با یک بازیکن کمتر به بازی ادامه دهد.

درباره ی اکوتو

اکوتو ، یعنی اقتصاد و گردشگری در خدمت هم ، در کنار هم ، گردشگری صرف برای قشر مرفه جامعه است و اقتصاد صرف ، برای کسانی است که فکر می کنند زندگی فقط پول است ! باید پول درآورد و از زندگی لذت برد ، گردشگری شاید بهترین لذت دنیاست...

مقالات مرتبط

2 دیدگاه در “تراکتور حریف ندارد / دربی سکوی پرش تراکتور به صدر شد

  1. آفرین به عشقمون تراختور….. بچه ها مغرور نشین تا قهرمانی همینطور بازی کنین….. بنظر میاد گسترش بیش از ماشین سازی هوادار داره، بهر حال عشق است تراختور♥

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *