پست وبلاگ

تراکتور نیازی به هوادار استقلال ندارد!

بازی‌های تیم تراکتورسازی در سایر شهرها بخصوص در تهران، یک ویژگی خاص دارد. حضور پرتعداد هواداران تراکتورسازی دربازی‌های این تیم حتی در خارج از تبریز و بخصوص در تهران، موجب شده تا مسئولان سازمان لیگ قانون معمول اختصاص سکوهای ورزشگاه به تیم میهمان را نادیده بگیرند.

بر اساس اعلام حراست سازمان ورزش، باشگاه تراکتورسازی می‌تواند ۳۰ درصد سکوهای ورزشگاه آزادی تهران را به هوادارانش اختصاص دهد، این در حالی است که تیم‌های میهمان می‌توانند از ۱۰ درصد سکوهای ورزشگاه برای هواداران خود بهره ببرند اما بااین‌حال بازهم پیش‌بینی می‌شود که هواداران تراکتورسازی بیش از ۳۰ درصد ورزشگاه آزادی را پر کنند؛ حتی اگر استقلالی‌های تهران حامی تراکتورسازی در بازی با پرسپولیس نباشند.

اظهارنظری از سوی رئیس کانون هواداران باشگاه استقلال که چندان به مذاق هواداران تراکتورسازی خوش نیامده و صدالبته هم نباید تبریزی‌ها از این بابت خوشحال باشند، چراکه تراکتورسازی بدون نیاز به حضور هواداران دیگر تیم‌ها بخصوص استقلالی‌ها، حتی می‌توانند ۱۰۰ درصد ورزشگاه آزادی را در چنین مسابقاتی پر کنند.

البته تراکتوری‌هایی که از یک یا چند روز قبل راهی تهران شده‌اند، با شنیدن خبری مبنی بر محرومیت تیم تراکتورسازی از حضور هوادارانش در یک بازی خانگی، به‌شدت متأثر شدند و هرچند تراکتوری‌ها می‌توانند دیدار تیمشان با پرسپولیس را از نزدیک نظاره‌گر باشند اما آن‌ها دریکی از بازی‌های خانگی‌شان باید مسابقه تیم محبوب را از تلویزیون تماشا کنند که احتمالاً این بازی، دیدار روز پنجشنبه هفته جاری برابر فولاد باشد، خبری که دیروز از سوی کمیته انضباطی اعلام شد و واکنش‌های هواداران تراکتورسازی را در فضای مجازی به دنبال داشت.

مقالات مرتبط

1 دیدگاه در “تراکتور نیازی به هوادار استقلال ندارد!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *